Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Соліст Backstreet Boys Нік Картер вперше стане батьком

Соліст Backstreet Boys Нік Картер вперше стане батьком

 30-10-2015, 14:00       Marianna_777       1229     
ЗМІ повідомляють, що дружина Ніка (36), актриса і фітнес-тренер Лорен Кітт (32), чекає дитину. За чутками, Лорен знаходиться на четвертому місяці вагітності. Передає glamurchik.org з посиланням на people.passion.ru
"Вони просто у нестямі від радості. Вони чекали цього моменту довгий час", - розповів інсайдер журналу Us Weekly.

Соліст Backstreet Boys Нік Картер вперше стане батьком


Це зараз Нік - зразковий сім'янин, а ще кілька років тому він говорив в інтерв'ю, що ніколи не одружиться і взагалі не поспішає обмежувати свою свободу серйозними стосунками. Картеру довелося пережити нелегкий період - у музиканта були серйозні проблеми з алкоголем і наркотиками. Невідомо, чим би це могло закінчитися, якби одного разу Нік не зустрів Лорен. Тепер він не соромиться говорити про свої почуття до коханої дружини: "Я відразу відчув якийсь незримий зв'язок між нами. Мені просто захотілося завжди бути поруч з нею."

"Ви повинні знайти того, кого будете дуже сильно любити і хто буде відповідати вам взаємністю. Ми з Ніком можемо проводити разом 24 години 7 днів на тиждень. Стільки часу я не витримаю навіть поруч зі своєю сестрою або подругами, а з ним мені дуже комфортно , "- розповідає Лорен.

Соліст Backstreet Boys Нік Картер вперше стане батьком


Пара побралася в 2013 році - Нік подарував нареченій кільце з діамантом в 7 каратів, яке, за його визнанням, він носив у кишені два тижні, перш ніж зважитися на пропозицію. Одружилися закохані в 2014. Їх красиву церемонію в Санта-Барбарі показали в реаліті-шоу I Heart Nick Carter.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...