Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон за крок від тюрми

Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон за крок від тюрми

 31-10-2015, 11:57       Marianna_777       734     
Ведучий відомої телепрограми про автомобілі Top Gear Джеремі Кларксон в минулому опинявся у численних скандалах, проте цього разу, згідно з даними джерел, для Кларксона скандал може обернутися реальним тюремним терміном. Видання Daily Telegraph пише, що в Аргентині суд почав розслідування у справі про використання під час зйомок ТВ-програми автомобілів з підробленими номерами. Попередньо відомо, що Кларксону за це може загрожувати 3-річний тюремний термін. Передає glamurchik.org з посиланням на 24smi.org


Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон за крок від тюрми


Кларксон привернув до себе увагу аргентинських правоохоронних органів після того, як його команда під час зйомок чергового випуску проводила тест автомобіля Porsche, у якого в якості номерного знака використовувалася комбінаціях букв і цифр «H982 FKL», що відсилає глядачів прямо до Фолклендської війні в 1982-му році, коли між собою через територіальних суперечок воювали Великобританія і Аргентина. У цій війні, нагадують джерела, поразки зазнала саме Аргентина, а її втрати склали близько 600 чоловік. Крім того, в тій війні Аргентина втратила і контроль над Фолклендськими островами.


Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон за крок від тюрми


Цілком імовірно, що Кларксон і творці програми Top Gear навмисно використовували автомобільні номерні знаки, логічно пов'язані з історичними подіями Аргентини. Відомо, що під час тих зйомок машину Кларксона навіть закидали камінням місцеві жителі міста Ушуая, гнів людей був настільки сильним, що вся знімальна група у супроводі охорони перемістилась в Чилі в терміновому порядку. Daily Telegraph нагадує, що ветерани Фолклендської війни також погрожували Кларксону розправою.


Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон за крок від тюрми

На такий резонансний скандал на Top Gear звернули увагу і правоохоронні органи Аргентини, які вирішили порушити справу у зв'язку з використанням автомобіля з підробленими номерами. Конфлікт можна було б врегулювати, якби директор компанії BBC вибачився перед жителями Аргентини, проте Денні Коен відмовився від публічних вибачень.


Зважаючи на такий повороту подій Аргентина розпочала «повномасштабне кримінальне розслідування», яке може обернутися для Кларксона і його команди по Top Gear навіть в'язницею.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...