Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дочка Седокової дізналася про смерть батька від сторонніх

Дочка Седокової дізналася про смерть батька від сторонніх

 2-11-2015, 17:00       Marianna_777       1343     
Співачка цілий рік приховувала від дівчинки страшну новину про те, що Валентин Белькевич помер. Поки не втрутились сторонні люди.
Неприємна історія трапилася днями з Анною Седоковою. Сім'я артистки стала жертвою так званих доброзичливців, які своєю безцеремонністю порушили емоційний спокій її родичів. Передає glamurchik.org з посиланням на womanhit.ru

Дочка Седокової дізналася про смерть батька від сторонніх

Справа в тому, що Ганна вирішила не травмувати свою старшу дочку, 11-річну Аліну, і не повідомляти про смерть її батька. Варто нагадати, що першим чоловіком співачки був білоруський футболіст, зірка київського «Динамо» Валентин Белькевич. У шлюбі вони прожили два роки - з 2004-го по 2006-й. І за цей час стали батьками. У серпні минулого року через тромб, який відірвався спортсмен помер, йому було всього 41 рік. За минулий час Седокова так і не набралася сміливості, щоб повідомити про це доньці.

Дочка Седокової дізналася про смерть батька від сторонніх
Як розповіла артистка одному популярному виданню, вона намагалася знайти відповідний час, підбирала правильні слова. Щоб дівчинка ненароком не дізналася страшну новину, Ганна ховала від неї газети і журнали. Але, як це часто буває, допомогли «добрі люди».
Аліна була в гостях у своєї подруги, а мама дівчинки поцікавилася у неї, як та себе почуває після смерті тата. Шок зазнала як сама Аліна, так і Анна. Після цього Седокової довелося дуже довго заспокоювати свою дочку.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...