Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скандальне минуле короля позаду: Філіпу Кіркорову соромно перед дітьми

Скандальне минуле короля позаду: Філіпу Кіркорову соромно перед дітьми

 7-11-2015, 12:08       Marianna_777       1678     
Колись скандальний російський співак Філіп Кіркоров останнім часом якось затих. Ніяких тобі витівок, публічних з'ясувань відносин - скукота. Чи то раніше - одна рожева кофтинка чого варта! Передає glamurchik.org з посиланням на starslife.ru

Скандальне минуле короля позаду: Філіпу Кіркорову соромно перед дітьми

Виявляється, змінити свою поведінку Філіп вирішив через дітей.
З народженням Алли-Вікторії і Мартіна у Кіркорова з'явилося почуття відповідальності перед дітьми за себе і свої вчинки. Артист має гарячий темперамент, але тепер він тримає себе у вузді, щоб пізніше не червоніти перед дочкою та сином.
«З народженням дітей мій світогляд дуже змінився, я став більш відповідальним, завжди зважую, що роблю або кажу. Мені б дуже не хотілося червоніти, коли вони виростуть і знайдуть щось неприємне про мене в інтернеті. З першого дня після народження Алли-Вікторії під час стресових станів я б'ю по гальмах, не реагую бурхливо, як би нелегко мені не було. Я не доставляю радості журналістам писати про мене всякі прикрості. Скандалів немає. Зараз я живу в повній гармонії з собою і абсолютному щасті, і насолоджуюсь кожним моментом, проведеним з дітьми »- сказав Філіп.

Скандальне минуле короля позаду: Філіпу Кіркорову соромно перед дітьми
Скандальне минуле короля позаду: Філіпу Кіркорову соромно перед дітьми

До слова, незабаром в їхній родині очікується поповнення. Ні, Кіркоров не збирається поки ставати батьком ще раз - на день народження Алли-Вікторії він збирається подарувати їй цуценя, «схожого на лисенятко на коротких ніжках». Кіркоров вже знає, хто подарує його дочці її першого вихованця - це його стара знайома. Дітки артиста не ходять в дитячий садок, зате регулярно відвідують групи розвитку. Їх тато розуміє, що малята повинні вчитись жити в соціумі. Незважаючи на поради з усіх боків відправити дітей за кордон, Філіп дуже хоче, щоб його син і дочка навчались і жили в Росії.
«Головне, щоб вони росли в любові, були нагодовані і здорові» - вважає артист.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...