Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Алена Шишкова привітала Сімону Юнусову з днем народження

Алена Шишкова привітала Сімону Юнусову з днем народження

 8-11-2015, 19:54       Marianna_777       911     
Шляхи 22-річної моделі Алени Шишкової та реп-виконавця Тіматі вже давно розійшлися, проте відносини з мамою екс-бойфренда чудові. Підписники вже давно знайомі з мамою виконавця, Сімоною Юнусівеою, вона так само як і її син активно користується соціальними мережами, а також веде сторінку в Instagram, на якій час від часу викладає світлини сина та онучки.

Алена Шишкова привітала Сімону Юнусову з днем народження

Так, як батьки маленької Аліси повністю зайняті своїми кар’єрами, вихованням дівчинки повністю займається бабуся. Сімона, постійно прогулюється з дівчинкою, відвідує заняття, а також відпочиває на курортах.
Мати дівчинки, Алена Шишкова, неймовірно вдячна Сімоні Юнусовій, за неймовірний вклад в виховання і розвиток доньки. Що і підкреслила опублікувавши зворушливий привітальний пост в Instagram, приурочивши його до дня народження Сімони.

Алена Шишкова привітала Сімону Юнусову з днем народження

«Симона, я навряд чи підберу потрібні слова, щоб вони могли розповісти Вам, як багато Ви для мене значите! Я пишаюся Вами, вчуся у Вас, ціную і люблю, ставлюся до Вас, як відносяться діти до своїх мамам, відчуваю найтепліші почуття. Ви дивовижна, не схожа ні на кого жінка! Ви, без сумніву, гідні всього найкращого! І я щиро Вам цього бажаю! Спасибі, що Ви є в моєму житті! "
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...