Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Катерина Варнава нарешті показала свого коханого

Катерина Варнава нарешті показала свого коханого

 10-11-2015, 09:30       Marianna_777       2083     
Резидент Comedy Woman Катерина Варнава ніколи не виставляла своє особисте життя напоказ. Про її романах складали легенди, які сама дівчина ніяк не підтверджувала. Проте все змінилося, коли в її житті з'явився Костянтин Мякіньков. Катя закохалася по-справжньому в 28-річного танцюриста і не стала довго терзати шанувальників, задовольнивши загальне цікавість. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Катерина Варнава нарешті показала свого коханого

Разом з коханим Варнава взяла участь у зйомках нової програми на ТНТ «Де логіка?», Яка вийде в ефір вже в цьому місяці. Так що зовсім скоро все зможемо оцінити вибір красуні.

Катерина Варнава нарешті показала свого коханого
Катерина Варнава нарешті показала свого коханого
«Ми з Костею вже пройшли період приховування, тепер прийшов час розповісти всім про наші стосунки. Це щось типу знайомства з батьками », - розповіла Катя під час інтерв`ю на знімальному майданчику.

Про відносини 30-річної Катерини і 28-річного хореографа з Пензи Костянтина Мякінькова стало відомо після закінчення шоу «Танцюй!» На Першому каналі, де він приймав участь і дійшов до фіналу, а Катя була ведучою на проекті. Але познайомилися вони набагато раніше. Мякіньков, як хореограф, співпрацював з Comedy Woman, в якому брала участь Варнава, тоді почуття і спалахнули між ними.

Катя і Коля разом вже півтора року і практично не розлучаються. Молодий чоловік супроводжує кохану в поїздках і на заходах. За словами Катерини, вона нарешті знайшла того чоловіка, з яким відчуває себе по-справжньому щасливою.

«Планів щодо весілля ми поки не будуємо. Ми щасливі, нам добре разом, думаю в такій справі поспішати не варто ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...