Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

 30-11-2015, 18:00       Marianna_777       649     
Після виходу на екрани картини "Лазурний берег", де Анджеліна Джолі виступила водночас режисером, сценаристом і виконавицею головної ролі, в її напруженому графіку не намічається послаблень, однак знайти час на інтерв'ю - святий обов'язок. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

У черговому з них, опублікованому виданням The Guardian, Анджеліна поділилася думками про новий період у своїй біографії, розповіла про нові проекти і перебіг сімейного життя. До слова про останній пункт, саме в ньому у нашої героїні сьогодні найбільше новин.

Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

На питання, чи не вважає вона, що своїм дітям вона здається іноді занадто зайнятою і тому відстороненою, актриса відповіла:

"Я здаюся їм дивною. Ну, що ж, добре, вони мають на це право. Меддокс іноді обговорює зі мною мої роботи, сценарії. А це означає, що він, принаймні, не вважає їх бездарними. Вів'єн просто щаслива, що я озвучую тигрицю в "Кунг-Фу Панда". Але вона поки просто маленька - так що вона обожнює мультики".

Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

"А якщо серйозно, звичайно, трапляються моменти, коли я можу бути більш відстороненою, холодною, але вони неодмінно мене розвеселять".

Саме виховання дітей приносить актрисі сьогодні найбільше задоволення:

"Іноді я волію просто залишитися вдома і спокійно позайматися домашніми справами, не намагаючись встигнути все і вся. Все тому, що сьогодні я відчуваю себе більш зрілою. Це абсолютно новий етап мого життя. І це зовсім непогано. Відчуття, що почалася нова глава - вона про просте сімейне життя - приземисте, реальне".

Тим не менш, робочих справ у Анджеліни теж не поменшало. Уже через кілька тижнів вона повернеться в Камбоджу, щоб почати зйомки нового проекту під назвою "Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі" , де вона одночасно виступить в якості продюсера, режисера і сценариста, використовуючи в роботі знання, отримані в рамках своєї благодійної роботи.

"Велику допомогу мені надає Меддокс [усиновлений нею камбоджійський хлопчик]. Йому дуже цікавий цей проект, адже він заснований на історії життя нашої подруги. Це її спогади з життя у віці з п'яти до дев'яти років, коли Червоні кхмери (неофіційна назва комуністичного течії аграрного спрямування в комуністичному русі в Камбоджі) захопили владу в Камбоджі. Швидше за все, щось подібне довелося пережити і біологічним батькам Меддокса. Тому для мене важливо, що під час роботи над проектом він може більше дізнатися про своє коріння. Я хочу, щоб він дізнався і відчув, що таке бути камбоджійцем, і хочу, щоб ми розповіли світові, що таке камбоджійська сім'я".

Анджеліна Джолі: "Сподіваюся, мої діти не будуть божеволіти так, як я!"

"Цікаво, що готовому сценарію довелося деякий час пролежати в шухляді мого столу, поки кілька місяців тому Меддокс не прийшов до мене і не сказав, що готовий допомогти мені в роботі над проектом. Я була приємно здивована. Паксу і Шайло теж дуже цікаві мої благодійні проекти. Наприклад, Шайло недавно попросила мене взяти її з собою в табір біженців, а Пакс недавно їздив зі мною в Бірму. Вони добре обізнані про мою роботу в рамках гуманітарної місії".

"Але я не тисну на них, не намагаюсь насильно втягнути їх у це. Я просто хочу, щоб вони знали про те, як влаштований світ, наскільки по-різному в ньому живуть люди. Хочу, щоб вони не боялися виходити із зони свого комфорту і сміливо робити власний вибір, жити так, як вони хочуть. Думаю, це найкраще, чому можуть навчити батьки".

Тим не менше, не все з власного досвіду Анджеліна хотіла б дати передати своїм дітям:

"Сподіваюся, вони ніколи не будуть божеволіти так, як я! У 14 я вже жила з хлопцем! Але, незважаючи на всі мої витівки, я завжди була дуже близька зі своєю матір'ю. Хочу, щоб мої діти були так само близькі зі мною. Вони - мої найкращі друзі. Ми любимо посидіти і поговорити про життя".

В цілому сімейство Джолі-Пітт донині веде "кочовий" спосіб життя:

"Ми постійно в роз'їздах. Однак ми намагаємося організувати дітям максимально комфортне перебування в черговій поїздці. Крім того, вони вільні висловити свою думку щодо нашого чергового маршруту. Наші діти мають право вибирати те, що хочуть. Я знаходжу принципово важливим давати дітям повну свободу думки і самовираження, але це не завжди обертається позитивно".

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...