Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Йосип Кобзон зізнався, що зраджував Людмилі Гурченко

Йосип Кобзон зізнався, що зраджував Людмилі Гурченко

 5-12-2015, 09:30       Marianna_777       1258     
Російський артист Йосип Кобзон розповів, чому розпався його шлюб з відомою актрисою Людмилою Гурченко. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Йосип Кобзон зізнався, що зраджував Людмилі Гурченко

Людмила Гурченко стала другою дружиною популярного радянського естрадного співака. Він же для неї став четвертим чоловіком. Познайомилися Кобзон і Гурченко в 1967 році на показі фільму «Шербурзькі парасольки» в Москві і прожили разом три роки. Як з'ясувалося, причиною розлучення стала зрада.

Йосип Кобзон зізнався, що зраджував Людмилі Гурченко

«Люся їхала на зйомку і залишила свою найближчу подругу Таню Бестаєва (актриса Театру Моссовета, - прим. Ред.) Наглядати за Машею (дочка Гурченко від другого чоловіка, сценариста Бориса Андронікашвілі, - прим. Ред.). Бестаева була шалено красива, з атласною шкірою. І ми з нею поїхали в Рузу, в Будинок композиторів, відзначати Новий рік. Відправили Машку батькам, а самі поїхали. Коли Люся повернулася, друзі їй про нас розповіли. Коли Люсі розповіли про мене, я був на гастролях. Вона подзвонила - і мат-перемат: такий-сякий. Я повісив трубку. Вона мені дає телеграму: «Горбатого могила виправить. Кісточка ». Я її називав Кісточка. Я їй відповів: «Яким був, таким і залишуся. Горбатий ». І все, ми розлучилися. При чому тут винен - не винен? Спосіб життя був такий, 8 - 9 місяців у році на гастролях. Ну як без цього? Молодий, здоровий »,- розповів Кобзон «Комсомольській правді».


Також співак відзначив непростий характер Людмили Гурченко - «чоловічий».
«У неї характер був чоловічий, у Люсі. Ти їй слово, вона тобі десять. Вона спиною відчувала. От просто подивишся на красиву жінку, вона ніби як спиною сидить, не бачить. Тут же повертається ... Знала, що сказати. І вміла ... Але добра була. І талановита, звичайно, шалено. Її, звичайно, зіпсувала популярність, зовнішність. Вона хотіла грати в театрі. Але куди б вона не пропонувала свої можливості, всі пропонували відразу койку. І в кіно, і в театрі. Всі спочатку пропонували їй фізичну близькість. Це її злило. Вона була такою розлюченою »,- Розповів 78-річний Кобзон.

Йосип Кобзон зізнався, що зраджував Людмилі Гурченко

Радянська і російська актриса театру і кіно, естрадна співачка і кінорежисер Людмила Гурченко померла 30 березня 2011 року в віці 75 років. Легендарна актриса стала справжнім символом радянського кінематографа, на її рахунку - близько сотні кіноробіт і незліченна кількість нагород.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...