Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стали відомі подробиці розриву Кортні Кокс з бойфрендом

Стали відомі подробиці розриву Кортні Кокс з бойфрендом

 6-12-2015, 14:30       Marianna_777       836     
Мабуть, цій парі все ж не судилося бути разом. Днями в пресі з'явилися подробиці чергового розриву між Кортні Кокс і її нареченим Джонні Макдейном. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Стали відомі подробиці розриву Кортні Кокс з бойфрендом

За запевненням друзів екс-коханих, Кортні дуже владна і деспотична. Заради досягнення своєї мети вона готова піти на що завгодно, причому це стосується не тільки роботи, але й особистому житті. А Джонні, навпаки, урівноважений і спокійний. Їх темпераменти абсолютно несумісні. Крім того, близькі до зірок джерела відзначають невгамовне бажання 51-річної актриси всіляко оберігати і контролювати 39-річного музиканта: «Ви знаєте, у хлопців велика різниця у віці. І Кортні завжди поводиться як його матуся, опікується і повчає. Нам здається, що Джонні просто втомився від цього ».

Стали відомі подробиці розриву Кортні Кокс з бойфрендом

Нагадаємо, що актриса дійсно відчуває особливу тягу до чоловіків молодше себе. Її колишній чоловік Девід Аркетт був молодший Кокс майже на 10 років. Як говорять оточуючі, їй доставляло особливе задоволення няньчитися з ним, коли актор в черговий раз намагався впоратися зі своєю пристрастю до алкоголю.

Що стосується музиканта, то, по всій видимості, в даний момент пара не розмовляє. За повідомленнями інсайдерів, «Джонні спровокував розставання. Він просто зібрав речі і з'їхав від Кортні. Причому вона досі не знає куди ». Друзі виконавця дуже переживають за емоційний стан Макдейна і запевняють, що у нього немає ніякого бажання відновлювати спілкування з колишньою коханою.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...