Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леді Гага: «Я не відчуваю себе старою. Я більш сексуальна і розумна, ніж раніше! »

Леді Гага: «Я не відчуваю себе старою. Я більш сексуальна і розумна, ніж раніше! »

 6-12-2015, 13:00       Marianna_777       582     
Леді Гага напередодні свого 30-річчя відчуває себе краще, ніж раніше, і не так тримається за поп-кар'єру. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Леді Гага: «Я не відчуваю себе старою. Я більш сексуальна і розумна, ніж раніше! »

«Я не відчуваю себе старою, чорт візьми. Я більш сексуальна і розумна, ніж раніше! »- Заявила співачка, якій в березні виповниться тридцять років.
Її нова мета - зламати стереотипи і позбавити суспільство від культу юності. «Я хочу показати і молодим дівчаткам, і чоловікам, що таке тридцятирічна жінка. Чому ми повинні списуємо красу з рахунків, коли жінка проходить цю вікову позначку? »- Обурилася артистка, додавши, що має намір використовувати свій вік як приклад для інших в шоу-бізнесі.

«Я неодмінно доведу жінкам, що їм не потрібно намагатися йти в ногу з 19-річними і 21-річними, щоб бути успішними і бажаними. Багато дівчат готові на все, щоб стати зірками, а це дуже сумно », - вважає Леді Гага.

Леді Гага: «Я не відчуваю себе старою. Я більш сексуальна і розумна, ніж раніше! »

Співачка також зізналася, що зовсім недавно подумувала про те, щоб закінчити кар'єру в поп-індустрії. У якийсь момент її стали долати сумніви в правильності обраного шляху, а класична естрада цікавила артистку більше, ніж актуальні тренди і стадіонні шоу. Крім того, співачка втомилася від необхідності займатися проектами, що не мають прямого відношення до музики, і від супутньої суєти.

«Я думала: як було б здорово не продавати всі ці духи, що не тягатися на вечірки. Не люблю витрачати час на порожні рукостискання, знайомства і непотрібні усмішки », - сказала Леді Гага. Незважаючи на це і на очевидне захоплення співачки ретро-стилем, успіх супроводжує її саме в поп-сфері. Днями Леді Гага побила новий рекорд, ставши третьою в історії музики артисткою, чиї сингли двічі отримали діамантовий статус. 30 Листопада продажі її хіта Poker Face в США перевалили за десятимільйонну позначку, як раніше Bad Romance.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...