Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Легендарне піаніно групи АВВА виставили на продаж

Легендарне піаніно групи АВВА виставили на продаж

 7-12-2015, 13:00       Marianna_777       638     
Легендарне піаніно групи ABBA в музичному середовищі популярне не менше, ніж сам шведський колектив. На раритетному інструменті солісти складали свої найкращі хіти. Саме за цим піаніно були написані такі безсмертні композиції групи, як «Mamma Mia», «Money Money Money» та інші. Однак щасливого «друга» раптово вирішили продати на аукціоні. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Легендарне піаніно групи АВВА виставили на продаж

Так, 10 грудня в Лондоні відбудеться захід, на якому з молотка піде знаменитий інструмент. Стартова ціна лота - 30000 фунтів стерлінгів (45,3 тисячі доларів). З 1972 по 1979 рік піаніно знаходилося в будинку учасників квартету Бьорна Ульвеуса і Агнети Фельтськог.

Легендарне піаніно групи АВВА виставили на продаж

«Не найкраще піаніно з тих, на яких мені доводилося грати, але воно служило нам гарну службу», - передає слова Бенні Андерссона видання ArtDaily.

На розпродажу пам'ятних речей шоу-бізнесу можна буде також придбати гітару Еда Ширана, рукопис пісні Боба Марлі «Keep On Movin», блузку Джуді Гарланд з фільму «Чарівник країни Оз», рідкісні постери «Зоряних воєн» і інші коштовні предмети.


Останнім часом аукціони, на яких продають речі легендарних особистостей, стали досить популярними. Так, наприклад, нещодавно з молотка пішла посмертна маска Володимира Висоцького. Дорогий лот придбав уральський бізнесмен за 55000 євро, разом з іншими антикварними експонатами, що належали легендарному барду. 365000 євро - саме на таку суму стало менше стан Андрія Гаврилівського, господаря музею в Єкатеринбурзі та 54-поверхового бізнес-центру, названого іменем поета. Багато хто, до слова, засудили 77-річну вдову Марину Владі за те, що вона вирішила розпрощатися з речами свого знаменитого чоловіка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...