Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » На Дмитра Шепелєва скоєно напад в центрі Москви

На Дмитра Шепелєва скоєно напад в центрі Москви

 8-12-2015, 11:00       Marianna_777       1178     
Затяжний конфлікт між батьками Жанни Фріске і її цивільним чоловіком Дмитром Шепелєвим перейшов, схоже, в нову стадію. Кілька тижнів тому батько співачки заявив про те, що готовий віддячити тим, хто прибере Шепелєва. Можливо, план почав втілюватися в дію. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

На Дмитра Шепелєва скоєно напад в центрі Москви

Сьогодні Дмитро Шепелєв зв'язався з популярним виданням «Комсомольська правда», щоб зробити офіційне звернення до своїх шанувальників. Популярний ведучий повідомив, що сьогодні в центрі Москви недалеко від будинку, де Дмитро проживає зі своїм сином, на нього було скоєно напад. До ведучого підійшли близько 6 осіб кавказької національності і спробували завдати йому фізичні каліцтва. Шепелєв впевнений, що нападники хотіли викрасти дитину. Під час нападу постраждав охоронець Дмитра. Ведучий зауважив, що злочинців супроводжував батько Жанни.

На Дмитра Шепелєва скоєно напад в центрі Москви

За словами Дмитра Шепелєва, він вирішив зробити цю заяву, оскільки ситуація більше не контролюється.

На даний момент адвокати телеведучого вивчають записи з камер спостереження, а також готують відповідну заяву в поліцію. При цьому Дмитро зазначив, що Володимиру Борисовичу, можливо, необхідна допомога фахівця, оскільки його психічний стан підриває здоров'я чоловіка.

Ще більше Шепелєв переживає за стан Платона, на очах якого відбувалися сьогоднішні події.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...