Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Віра Брежнєва виступила з серйозною заявою на телешоу

Віра Брежнєва виступила з серйозною заявою на телешоу

 8-12-2015, 15:00       Marianna_777       614     
Віра Брежнєва поряд з музичною кар'єрою займається благодійністю. Вже більше року 33-річна дружина Костянтина Меладзе є послом ООН. Сьогодні в студії Андрія Малахова екс-солістка популярного колективу «ВІА Гра» розповіла мільйонам телеглядачів про свою роботу, а також про те, як вона підтримує тих, кому лікарі поставили невтішний діагноз - ВІЛ. Зірка закликала не боятися людей, яким довелося зіткнутися зі страшною недугою. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Віра Брежнєва виступила з серйозною заявою на телешоу

«Я соціально активна людина, я людина небайдужа, - розповіла Віра. - Кілька років тому до мене звернулися з ООН з питанням, чи можу я підтримати їх програму. Я практично нічого не знала про ВІЛ, просто погодилася. Потім на наступний рік ми знову зробили це. Через рік - ще раз. Рівно рік я вже посол. За цей час я багато читала, дізнавалася, і тепер я дуже багато знаю, розумію, що повинна була зробити крок у цей бік. Найголовніше, що ми хочемо зробити, це змінити в суспільстві ставлення до проблеми ВІЛ. Ми хочемо пояснити, що немає ніяких табу, що це не чума, як раніше вважали, це не онкологія, це не генетичне захворювання. Якщо у людини виявлено ВІЛ, він отримує терапію і веде здоровий спосіб життя, то він отримує абсолютно повноцінне життя! А для того, щоб дізнатися статус, потрібно піти і протестуватися ».


Віра Брежнєва виступила з серйозною заявою на телешоу

У студії експерти згадали один з кричущих випадків масового зараження ВІЛ. У 1988 році в Елісті, в одній з місцевих лікарень, 75 дітей опинилися інфіковані. Проте радянське правосуддя не визнало їх потерпілими, і кримінальна справа була закрита. Розповісти про те лихо, коли постраждали невинні малюки, а винуватці так і не були покарані, прийшли не тільки знаменита співачка, але і безпосередні учасники тих страшних подій. У «Пусть говорят» сьогодні поруч з Вірою сиділа жінка, чия дочка загинула в тій лікарні.

«Дай Бог Вам здоров'я, Вірочка! Слідкуйте за дітьми, піклуйтеся про них, щоб не пережити те, що пережила я », - сказала жінка, міцно стискаючи руку Віри.

Віра Брежнєва виступила з серйозною заявою на телешоу

Приїхала і одна з дівчаток, яка була заражена в Елісті. Дівчина з'явилася в студії в масці. За словами Ольги, вона як і раніше боїться знімати її, щоб не заразити людей навколо.

«Люди бояться знати свій статус. Вони бояться, що стануть ізгоями! »- Сказала Віра Брежнєва.

Висловився і Станіслав Костюшкін.

«Ми труси! Ми боїмося! А адже завтра невідомо, що станеться. І я хочу, якщо це, не дай Боже, станеться зі мною, щоб поруч були люди! Я не хочу бути один », - заявив співак.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...