Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Прохор Шаляпін впевнений, що наречена йому зрадила і планує зробити тест ДНК на батьківство

Прохор Шаляпін впевнений, що наречена йому зрадила і планує зробити тест ДНК на батьківство

 9-12-2015, 09:30       Marianna_777       2407     
Довгий час громадськість буквально вмовляла Прохора Шаляпіна здати тест ДНК, щоб підтвердити батьківство з сином, якого в березні йому подарувала модель Анна Калашникова. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Прохор Шаляпін впевнений, що наречена йому зрадила і планує зробити тест ДНК на батьківство

Однак учасник «Фабрики зірок» постійно знаходив приводи, щоб уникнути неприємної процедури. Звернутися до фахівців співака змусила недавня історія, коли папарацці застукали мати його дитини в компанії Михайла Терьохіна. Протягом цілого вечора, за повідомленнями преси, парочка воркувала в одному зі столичних ресторанів, а потім помчала в невідомому напрямку на автомобілі Калашникової. В інтерв'ю 32-річний артист прокоментував скандальні знімки. Однак, за словами Прохора, той вечір нічого не значив, Ганна і Михайло нібито просто займалися йогою.

Прохор Шаляпін впевнений, що наречена йому зрадила і планує зробити тест ДНК на батьківство

Але, судячи з усього, вітряний характер його обраниці змусив артиста засумніватися у власному батьківстві. У програмі «Прямий ефір» Прохор Шаляпін зізнався, що нарешті готовий пройти ДНК-тест, сумніваючись, що батьком восьмимісячного Данила є саме він. На передачі розгорілася справжня драма. Крім Терьохіна і Калашникової, студію відвідала екс-дружина Шаляпіна. Лариса Копенкіна, не соромлячись, заявила, що все з самого початку підозрювали, що це не дитина Шаляпіна. Не вірив лише він сам.

Нагадаємо, ще зовсім недавно Прохор і Ганна обговорювали деталі прийдешньої весілля. Однак коли наречена вже вибрала вінчальний наряд, співак навідріз відмовився брати в дружини матір своєї дитини. За словами Шаляпіна, причиною до настільки кардинальних змін послужив спосіб життя його нареченої. Музикант зізнався: у моделі не вистачає часу не тільки на нього, а й на сина. Дівчина повністю загрузла в роботі, що абсолютно не влаштовувало Прохора.

Прохор Шаляпін про розрив з Калашникової: «У Ані навіть на сина часу не вистачає»

«Хочеться, щоб дружина чекала мене вдома і готувала борщ. А у Ганни мало того немає часу на мене, так і на нашого сина його не вистачає », - зізнався Шаляпін в інтерв'ю.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...