Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Роза Сябітова дала пораду, як знайти гарного чоловіка

Роза Сябітова дала пораду, як знайти гарного чоловіка

 9-12-2015, 10:00       Marianna_777       866     
Найзнаменитіша вітчизняна телесваха Роза Сябітова завжди готова дати пораду будь-якій дівчині, яка мріє вийти заміж. І навіть не один, а декілька. У себе на сторінці в Instagram ведуча програми «Давай одружимося» докладно розповіла, як правильно підходити до питання вибору майбутнього чоловіка. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Роза Сябітова дала пораду, як знайти гарного чоловіка

Як відомо, побутові проблеми дуже часто стають причиною не тільки серйозних сварок, але і розлучень. Саме тому Роза Сябітова пропонує особливу увагу приділити саме господарським моментам.
Перший спосіб передбачає знайомство з батьками. Потрібно уважно озирнутися, вперше опинившись у будинку батьків нареченого. Якщо його батько добрий господар, то в будинку все повинно бути «приколочено-пригвинчено». При цьому обов'язково потрібно оцінити майбутню свекруху - якщо вона красиво одягнена, у неї є шуба, а чоловік з нею ласкаво розмовляє, значить сім'я нареченого правильна. Такі ж відносини будуть і в молодій сім'ї їхнього сина.

Роза Сябітова дала пораду, як знайти гарного чоловіка

Другий спосіб більш екстремальний - зробити разом ремонт:
"Зробіть разом ремонт. Якщо не повбивали один одного? Рада вам та любов! Так мені бабуся чоловіка радила вибирати. Це працює".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...