Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тіна Канделакі збільшила губи

Тіна Канделакі збільшила губи

 12-12-2015, 09:30       Marianna_777       1847     
Популярну російську телеведучу Тіну Канделакі шанувальники завжди любили за природність. Вона ніколи не була схожа на штучну ляльку з накачаними губами і силіконовими грудьми. Тіна Канделакі вже кілька років активно пропагує здоровий спосіб життя в своєму «Твіттері» і «Інстаграмі». Телеведуча щодня відвідує тренажерний зал і викладає в мікроблоги відео з тренувань - ось де запорука її краси. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Тіна Канделакі збільшила губи

Однак телеведуча не змогла втриматися і все ж таки зважилася на невеличке перетворення. Тіна надала невеликий об`єм губам, за що шанувальники її жорстко розкритикували.

Фанати телеведучої помітили, що змінилися тільки її губи, а ось відомий пластичний хірург Дмитро Слоссер вважає, що ведуча, швидше за все, дійсно не тільки збільшила губи, але і зробила корекцію брів і носа.

«Зміни Тіни Канделакі відбувалися поступово. Спочатку всі ми помітили, що суттєво покращився її виражений кавказький ніс. Він змінив форму і став виглядати досить природно, гармонійно поєднуючись з рисами обличчя. Можу сказати, що ті зміни, які я бачу з останніх фотографій зірки, мене трохи збентежили, - висловився Дмитро. - На мою думку, Тіна Канделакі втратила свою індивідуальність, як правильно підмітили деякі кореспонденти, вона стала "такий, як усі". Наприклад, губи, які раніше були привабливими, а тепер стали занадто великими, не підходять до загальних пропорцій обличчя. На мій погляд, пішов явний перебір. Не знаю, це особисто її смак, але вона перестала бути впізнаваною. Думаю, що деякі люди, які знали зірку раніше, зараз можуть її не впізнати. Крім того, дивлячись на фотографії, можна помітити, що у Тіни трохи змінилася форма брів. Судячи з того, що вони підняті догори, можна припустити, що телеведуча застосовувала ботокс. В цілому мені здається, що це не ті зміни, на які варто йти селебріті, бо в якийсь момент вони можуть перестати бути впізнаваними ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...