Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Жінку Джорджа Клуні звільнили за профнепридатністю

Жінку Джорджа Клуні звільнили за профнепридатністю

 12-12-2015, 21:44       Marianna_777       1118     
Все життя Амаль Аламуддін змінилося після того, як рік тому вона вийшла заміж за голлівудського серцеїда Джорджа Клуні. У пресі неодноразово публікувалися матеріали про високий професіоналізм Амаль, а закоханий чоловік не раз гордо зазначав, як пишається тим, що його дружина затребуваний правозахисник. У результаті Амаль Аламуддін придбала образ правозахисниці, яка не знає поразок. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Жінку Джорджа Клуні звільнили за профнепридатністю

Проте вже перший рік сімейного життя серйозно вплинув на робочий процес. Якщо сам Клуні як раніше успішно знімається, то його дружина зазнала несподіваної поразки як юрист. І хоча пара ще не обзавелася дітьми і Амаль не зайнята вирішенням побутових проблем, вона все менше і менше часу приділяє своїй професії. У результаті дружина Джорджа Клуні втратила роботу.

Жінку Джорджа Клуні звільнили за профнепридатністю

Деякий час тому уряд Греції доручив Амаль Аламуддін допомогти повернути в країну історичні цінності - чотири стародавніх барельєфа, що знаходяться в британському музеї.

Амаль не змогла зібрати достатньо доказів того, що стародавні твори мистецтва належать Греції. В результаті від судових розглядів з Британією уряд Греції змушений був відмовитися на користь дипломатичних переговорів, які ні до чого не привели.

Чиновник, який проаналізував роботу місіс Клуні, повідомив, що правозахисниця не зібрала необхідні докази для судового процесу. У результаті грецький уряд звільнив Амаль за профнепридатність.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...