Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Топ-5 розлучень року

 13-12-2015, 09:00       Marianna_777       1742     
Ось уже й середина грудня - саме час підбити деякі підсумки і згадати, що ж такого сенсаційного відбулося в році, що минає. Сьогодні пропонуємо нашим передплатникам згадати найнесподіваніші розставання пар, які ще зовсім недавно вважалися найміцнішими. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Топ-5 розлучень року

Як грім серед ясного неба прозвучала звістка про те, що Ірина та Сергій Безрукови розлучилися. Подружжя було разом 15 років. Незважаючи на те, що в ЗМІ вже кілька років ходили плітки про проблеми в сім'ї, зізнання Ірини Безрукової було подібно розриву бомби.

Топ-5 розлучень року

У серпні стало відомо ще про одне розставання, яке досі не вкладається в звичні рамки. Зірка «Відлиги» Євген Циганов взяв тайм-аут у відносинах з цивільною дружиною Іриною Леоновою, яка в той момент перебувала на останніх місяцях вагітності. На сьогодні Ірина сама виховує сімох спільних дітей, а Євген продовжує успішно займатися творчістю. Крім того, не вщухають розмови про те, що незабаром Циганов ввосьме стане батьком.

Топ-5 розлучень року

Розставання Тіматі та Олени Шишковою виявилося таким же дивним, як і їх цивільний шлюб. Про те, що пару пов'язують серйозні відносини, стало відомо лише після того, як у них народилася дочка Аліса. Після кількох спільних фотосесій, в інстаграмі Альони раптом з'явилися фото з молодим футболістом, з яким у красуні-моделі почався роман. Тіматі та Олена залишилися у дружніх стосунках, і обидва займаються вихованням спільної дочки.

Топ-5 розлучень року

Ще для однієї пари минає, став фатальним. Агнія Дітковскіте та Олексій Чадов, які зовсім недавно в кожному інтерв'ю зізнавалися в коханні один одному, різко розлучилися. Причиною стали ревнощі Олексія, який запідозрив дружину в невірності.

Топ-5 розлучень року

Закінчилася красива історія сім'ї Вікторії Лопирьової і Федора Смолова. Про розрив повідомила сама модель, пояснивши своє рішення тим, що чоловік просто не готовий до сімейних відносин.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...