Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

 14-12-2015, 11:30       Marianna_777       1794     
Останні півроку стали справжнім випробуванням для сім'ї Жанни Фріске - батьки відразу втратили улюблену дочку і втратили можливість бачитися з єдиним онуком. 15 червня, не доживши кількох тижнів до свого 41-річчя, життя співачки забрав рак, з яким вона боролася останні два роки. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

Незважаючи на те, що з того дня минуло чимало часу, родичам артистки не стає легше донині. На даний момент це пов'язано не тільки з гіркотою втрати, але і з відсутністю можливості брати участь в житті маленького Платона. Нещодавно в управі Пресненського району Москви спеціальна комісія поділила опіку над дворічним хлопчиком. Проте чергова спроба Володимира Фріске зустрітися з онуком ледь не закінчилася трагічно - біля будинку Дмитра Шепелєва між телеведучим і свекром сталася бійка, подробиці якої миттєво потрапили в пресу.

Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

15 грудня буде півроку, як не стало знаменитої співачки, а ситуація з її сином і раніше залишається головним каменем спотикання у відносинах сім'ї з цивільним чоловіком їхньої дочки. Платон з самого появи на світ був відрадою для родичів важко хворої Жанни. Бабуся Ольга Володимирівна, дідусь Володимир Борисович і тітка Наталя, в будинку яких проживав хлопчик після переїзду з Америки, не чаяли душі в дитині. Смерть співачки все змінила. За день до трагічних подій Дмитро Шепелєв відвіз сина до Болгарії, і більше Платона в підмосковних апартаментах Фріске ніхто не бачив. Телеведучий перевіз хлопчика в свою квартиру в центрі Москви. Довгий час родичі співачки не могли досягти компромісу з батьком Платона. У ході тривалого конфлікту у його учасників раз у раз здавали нерви. Так, Володимир Борисович кілька разів був екстрено госпіталізований з інфарктом. Крім того, в конфлікт, що розгорається постійно підкидали нових дров та журналісти.

Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим
Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

У недавньому відеозверненні 32-річний Шепелєв зізнався, що йому самому соромно і неприємно виносити сміття з хати, але конфліктна ситуація, що виникла між ним і родичами Жанни, остаточно зайшла в глухий кут. Такої ж думки дотримуються й інші учасники драматичних подій. Саме тому, бажаючи нарешті розставити всі крапки над «i», батьки і сестра Фріске приїхали в студію програми Андрія Малахова «Пусть говорят». Молодша спадкоємиця сімейства досі воліє не з'являтися в ефірах телешоу, однак сьогодні вирішила зробити виключення. На думку Наталії, прийшла пора визначити свою позицію і спробувати врегулювати ситуацію, що вийшла з-під контролю,

Близькі Жанни Фріске про її стосунки з Дмитром Шепелєвим

У студії «Нехай говорять» батько Жанни Фріске розповів свою версію події днями інциденту.

«Дмитро забрав дитину і більше його не показував. Ні під яким приводом. Хоча, нам дозволили чотири рази на місяць бачити Платона. Але перший тиждень, коли ми дзвонили, він просто відключив усі свої телефони. У понеділок онукові було 2 роки і 8 місяців. Ольга каже: «Поїдемо, постоїмо у дворі. Якщо він вийде, ми хоча б подарунки подаруємо ». Їх не було вдома. На наступний день дочка моя молодша приїжджала з відпочинку, тому дружина залишилася вдома, щоб накрити на стіл. А я поїхав. Приїхав разом з водієм, тому що останнім часом у мене зі здоров'ям погано. Ми прочекали їх до 5:00. Коли вони під'їхали і Платоша мене побачили, то сказав: «Діда!» Але Дмитро схопив його і побіг », - розповідає в ефірі Володимир Борисович.

«Хтось із них був нетверезий. Вином пахло сильно. Швидше за все, від Діми. Вони святкували. Охоронець мене вдарив головою, щоб я не увійшов до ліфта. Я просив: «Дай подарую онукові іграшки, дай поцілую». Охоронець важить кілограмів 140, і пишуть, що це я його побив? », - Продовжує батько Жанни Фріске.

Висловив свою думку про проблему, яка виникла в сім'ї Фріске, актор Юрія Шликов. Радянський артист вважає, що дідусь повинен створювати атмосферу добра навколо улюбленого онука.

«Ми з вами діди. Онук повинен розуміти, що дід - це найдобріша людина. Але у хлопчика є ще й тато. Ми з вами, як люди, які прожили довге життя, повинні відповідати за атмосферу доброти. Але зараз йде громадянська війна у вашій родині. Кінця і краю їй немає, і не буде », - заявив актор.

Володимир Борисович гостро відреагував на відеозвернення Дмитра Шепелєва, в якому телеведучий заявив, що батькові його цивільної дружини необхідна медична допомога. Саме з цієї причини, за словами ведучого, він категорично проти зустрічей дідуся з онуком.

Не дослухавши різких суджень зятя, Володимир Борисович попросив склянку води і спробував залишити студію.
«Він дуже добре говорить зараз, - оговтавшись, промовив Володимир Борисович. - Пам'ятаєте першу сутичку? Він же мене сам запросив. А там нас чекали журналісти. Я просив бачитися з онуком хоча б 4 рази на місяць. Він сказав: «Це багато». Він із мене хоче зробити дурня, щоб мені не давати дитини ».

Виступили в студії і свідки того страшного інциденту, що стався в під'їзді будинку Дмитра Шепелєва. Художники, які орендують приміщення в тому ж комплексі, почули лайку випадково.

«Природно ми тут же вийшли на сходову клітку, щоб подивитися, що відбувається. І побачили сцену, яка досі залишає нас у стані мандражу: це одна маленька дитина і двоє дорослих чоловіків, які протистоять декільком мужикам. Всі з них намагалися уникнути кровопролиття. Нам довелося заступитися. Безпосередньо ми бачили Діму у відкритому ліфті, який всіляко вкриває дитини. В отворі стоїть Дімин охоронець і обороняється ».

Думка присутніх гостей ефіру, втім, розділилося. Одна з присутніх жінок порахувала, що Володимир Борисович дійсно знаходиться в глибокому психологічному стані після смерті дочки.

«Всі ці люди потребують психологічної допомоги. А щитом і мечем в цій війні виступає їхня дитина », - вважають експерти.

Ледве в студії з'явилася Наталія Фріске, Володимир Борисович різко випалив: «Через нього вона позбулася дитини». Дівчина спробувала заспокоїти батька, і розповіла про стосунки Шепелєва та Жанни в останні дні її життя.

«До Жанні останнім часом Діма вже не заходив. На похоронах я підійшла до нього і сказала: «Якщо я тобі чимось образила, ти прости мене». У мене він прощення не просив за всі ті образи, які говорив. Платон для мене, як син рідний. Але коли все це сталося, Шепелєв просто забрав дитину. Він забороняв мені бачитися з ним. Він не дозволяв мені з ним розмовляти. Не дозволяв навіть, щоб няня нам розповідала, як Платоша », - розповідає Наталя.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...