Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Колишню наречену Прохора Шаляпіна кинув коханець

Колишню наречену Прохора Шаляпіна кинув коханець

 14-12-2015, 21:00       Marianna_777       600     
Останні тижні в ЗМІ активно обговорюється розставання Анни Калашникової і Прохора Шаляпіна. Нібито весілля року не відбулася через колишнього бойфренда Ксенії Бородіної Михайла Терьохіна. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Колишню наречену Прохора Шаляпіна кинув коханець

Нагадаємо, пару тижнів тому епатажного учасника телепроекту "Дом-2" застукали за інтимною вечерею в приємній компанії чужої цивільної дружини. А саме -Терехін воркував з матір'ю сина Прохора Шаляпіна. Однак, схоже, що цього разу Калашникова поставила не на ту конячку.
Як вдалося дізнатися, найближчим часом Михайло Терьохін планує поєднуватися узами шлюбу, але не з Ганною Калашникової, а зі своєю колишньою коханою. І мова зараз не про Ксенію Бородіну.

Колишню наречену Прохора Шаляпіна кинув коханець

"Я зрозумів, що всі ці жінки з шоу-бізнесу не зможуть зробити мене щасливим, -поділися Терьохін. - Так, багато з них красиві, але вірність не їхня сильна сторона. А мені для повного щастя все-таки потрібна та, яка буде любити мене і чекати. Така жінка в моєму житті була і є. Її звуть Христина. І вона мати мого сина Данила. Ідеальна жінка. Але я б, напевно, ніколи не зміг би зрозуміти, який скарб мені дісталося, якби не Ксенія та Анна. Спасибі вам, дівчата!"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...