Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей

Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей

 15-12-2015, 11:00       Marianna_777       659     
Пологи Кім Кардашьян, яка 5 грудня мамою вдруге, пройшли з ускладненнями. Дитина знаходилася в неправильному положенні, до того ж, під час другої вагітності у Кім відбулося глибоке прирощення плаценти, що зробило процес довгим і дуже болючим.

Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей

Тепер джерело з оточення зірки стверджує, що Кім більше не зможе мати дітей.

Кім Кардашьян більше не зможе мати дітей

"Навряд чи вона коли-небудь зможе виносити ще одну дитину,"- заявив він виданню US Magazine.

За словами джерела, якщо Каньє і Кім захочуть завести третю малюка, їм доведеться вдаватися до послуг сурогатної матері.

Навіть якщо ця інформація правдива, Кім тримається добре. Вона знову веде свій особистий сайт, і навіть розповіла його читачам, що після пологів вирішила ... з'їсти свою плаценту.

Цей звичай східної медицини останнім часом перекочував в західну культуру. У Стародавньому Китаї вірили, що таким чином породілля відновлює сили. Втім, Кім не стала вживати цей орган в сирому вигляді, як це робили китаянки в Середні століття, а віддала спеціальної фірмі, що готовить з плаценти породіллі пігулки.

"Коли я була вагітна Норт, я чула історії про матерів, які не їли плаценту і страждали післяпологовий депресією. А потім приймали ці пілюлі після народження своєї другої дитини, і депресії не було! Так що я вирішила: "Чому б не спробувати? Що я втрачаю?"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...