Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 99-річний Кірк Дуглас пожертвував 15 мільйонів доларів

99-річний Кірк Дуглас пожертвував 15 мільйонів доларів

 15-12-2015, 13:24       Marianna_777       855     
Американський актор Кірк Дуглас, батько знаменитого голлівудського актора Майкла Дугласа, зробив своїм співвітчизникам несподіваний подарунок на честь свого 99-річчя. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

99-річний Кірк Дуглас пожертвував 15 мільйонів доларів

Кірк Дуглас вельми своєрідно відзначив свій 99-й день народження - він не став чекати подарунків для себе, навпаки, зробив щедрий подарунок своїм співвітчизникам. Актор-довгожитель пожертвував 15 мільйонів доларів на створення центру по догляду за людьми з хворобою Альцгеймера. Всього для створення центру було необхідно 35 млн доларів, так що пожертвування Кірка склало майже половину від необхідних коштів. У новому закладі, який планується відкритись в наступному році, будуть проходити лікування зірки Голлівуду. Названий центр буде на честь свого головного інвестора - Кірка Дугласа.

99-річний Кірк Дуглас пожертвував 15 мільйонів доларів

«Ми дуже вдячні Кірку і Енн (дружина Кірка Дугласа) за їх таке щедре пожертвування, яке зробила можливим існування цього центру. Завдяки їм ми зможемо допомогти багатьом людям, які борються з хворобою, а також члени їхніх сімей, які не можуть самостійно надати допомогу хворим »,- розповів представник фонду, що займається збором коштів.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...