Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шепелєв та батьки Фріске нарешті поділили спадок

Шепелєв та батьки Фріске нарешті поділили спадок

 16-12-2015, 09:00       Marianna_777       2300     
З моменту смерті Жанни Фріске пройшло вже пів року, і її рідні, які знаходяться в натягнутих відносинах, нарешті змогли отримати спадщину зірки. Не секрет, що війна за квартиру в столиці і заміський будинок співачки почалася, на жаль, чи не наступного дня після того, як не стало Жанни.

Шепелєв та батьки Фріске нарешті поділили спадок

Обговорювалося й те, що скандал у родині артистки вибухнув через те, що вона не залишила заповіт. Тепер, згідно закону, через пів року після смерті зірки її родичі та близькі офіційно отримали право на володіння її нерухомості. У підсумку, двокімнатна квартира в елітному будинку на Красній Пресні дісталася батькам Жанни, повідомляє "7 Днів". Правда пізніше нерухомість буде передана її синові Платону. Батьки Фріске вже заздалегідь повідомили шанувальникам артистки, що не будуть нічого змінювати в цій квартирі і, можливо, в майбутньому перетворять її на музей.

У свою чергу, шикарний заміський особняк загальною площею 400 квадратних метрів, навколо якого також ходило безліч суперечок, у спадщину дістався цивільному чоловікові покійної зірки телеведучому Дмитру Шепельову. Відзначимо, що нерухомість Жанни стала одою з причин тривалих розбирань між шоуменом і батьком співачки. Також через те, що артистка не залишила заповіт гостро постало питання про успадкування її рахунку, а також прав на пісні Фріске.

Шепелєв та батьки Фріске нарешті поділили спадок

Ходили чутки, що і конфлікт, що розгорівся через зустрічі з маленьким Платоном теж опосередковано пов'язаний з фінансовою стороною питання. Пояснити цю ситуацію взявся адвокат Сергій Жорін. "Спадщина - не тільки майно, а й відрахування за використання авторських творів Фріске (ротацію її пісень на радіо, показ кліпів та інше) - має ділитися на три рівні частки між сином, батьком і мамою Жанни. Так як Платон неповнолітній, то його часткою може на свій розсуд розпоряджатися опікун, в даному випадку Шепелєв. Окремо він не може претендувати на спадщину, так як не перебував у офіційному шлюбі з Жанною. Володимир Борисович Фріске звертався до мене за консультацією, я йому говорив, що в цій ситуації суперечку потрібно вирішувати тільки в судовому порядку ".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...