Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Копенкіна кинула молодого коханця

Лариса Копенкіна кинула молодого коханця

 16-12-2015, 10:00       Marianna_777       2779     
Відома бізнесвумен Лариса Копенкина після розлучення зі знаменитим співаком Прохором Шаляпіним не зациклюватися на чоловіках. Жінка, якій цього року виповнилося 60 років, зізнається, що дуже влюблчива. Мабуть, саме через цю рису характеру нові романи Копенкіною з молодими коханцями не тривають довго. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Лариса Копенкіна кинула молодого коханця

"Все моє життя може змінитися буквально за якісь п'ять хвилин, - цитує Ларису" Собеседник ". - Ось поїхала, наприклад, відпочивати і знайшла там нового коханця. Але сьогодні моє серце не зайнято. Я буквально недавно його звільнила".

Також Копенкина підкреслила: щоб завоювати її серце, чоловік повинен робити вчинки. "Я - дівчина влюблива. І якщо чоловік здійснює вчинки, то він мені подобається, а якщо починає виносити мозок, кидаю його. Хочу всім жінкам сказати:" Дівчата, любіть себе! Мужиків у вас буде багато, головне - не триматися за них. І нехай вони на нас полюють, а не навпаки. Ми - дичина! Але самі вирішуємо, кому себе подати! "- дала пораду колишня дружина Шаляпіна.

Лариса Копенкіна кинула молодого коханця

Нагадаємо, що після гучного розлучення зі співаком Копенкіній приписували роман з 25-річним Юрієм Шараповим. Дни.Ру повідомляли, що вона знайшла нового чоловіка, молодше Прохора Шаляпіна. За словами Лариси, залицяльник навіть пропонував їй одружитися, проте вона відмовилася. Копенкіна зазначила, що користується шаленою популярністю у чоловіків, причому всі вони рішуче налаштовані на серйозні стосунки.

"Мені нещодавно один подзвонив з Фінляндії, сказав, що будує будинок і готовий на мені одружитися. Я сказала:" Може, вистачить наді мною знущатися? "Тобто це взагалі не проблема! ", - резюмувала Копенкина.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 16 грудня 2015 10:09 | Статус: | Автор: Анатолий | Група: Гості
Старая про***ка