Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Єлизавета II передасть престол принцу Вільяму і Кейт Міддлтон

Єлизавета II передасть престол принцу Вільяму і Кейт Міддлтон

 16-12-2015, 21:00       Marianna_777       1112     
Королева Єлизавета може передати трон принцу Вільяму і його дружині Кейт Міддлтон в обхід сина, принца Чарльза, і Камілли Паркер-Боулз. Джерела в Букінгемському палаці повідомляють: Єлизавета не впевнена, що дружина Чарльза здатна впоратися з відвідуванням протокольних заходів. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Єлизавета II передасть престол принцу Вільяму і Кейт Міддлтон

В останні місяці Камілла дійсно пропустила кілька важливих прийомів і власних запланованих виступів. У вересні вона була відсутня на благодійних заходах, де повинна була виступати з промовами, в якості офіційної причини був названий кишковий вірус. Минулого тижня, 8 грудня, дружина Чарльза не з`явилася на вкрай значимому дипломатичному рауті. Представники королівської сім'ї пояснили це «необхідністю відвідування медичної консультації у зв'язку з проблемами шиї і плеча».
Наскільки серйозні проблеми герцогині зі здоров'ям, невідомо, однак те, що вона «не в змозі підтримувати календар королівських зобов'язань», нервує Єлизавету. «Великі вуха в Букінгемському палаці», як називають інсайдерів британські ЗМІ, повідомляють про таємні консультації королеви з прем'єр-міністром країни Девідом Кемероном на тему передачі трону. Відомо також, що інформація про ці зустрічі дійшла до Кейт Міддлтон, після чого дружина принца Вільяма стала різко форсувати ситуацію на свою користь. За словами джерела, Міддлтон вже запропонувала себе як спікера і почесного гостя на тих раутах, де була заявлена Каміла. Невідомо, яке рішення прийняла Єлизавета, але те, що Кейт Міддлтон останнім часом набула майже відкриту конфронтацію з дружиною свого тестя, є очевидним. Ворожнеча герцогинь вийшла на новий рівень більше місяця тому після гучної сварки між ними, в ході якої Паркер-Боулз назвала невістку «простолюдинкою».

Єлизавета II передасть престол принцу Вільяму і Кейт Міддлтон

Інсайдери повідомляють, що Кейт серйозно задалася метою «вибити майбутній трон з-під ніг Камілли». Нещодавно Вільям найняв дружині команду фахівців - логопеда, майстра з ораторського мистецтва і «одного знаменитого актора». Їх завдання - перетворити Кейт, чиї «жахливі» ораторські дані є предметом роздратування Єлизавети, в повноцінну публічну фігуру, яка буде завойовувати аудиторію не тільки молодістю і красою. Також повідомляють, що активність Міддлтон призводить Чарльза в лють, але з сином на цю тему він поки не говорив.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...