Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Алла Пугачова і Максим Галкін нарешті показали своїх подорослішавших дітей

Алла Пугачова і Максим Галкін нарешті показали своїх подорослішавших дітей

 17-12-2015, 09:30       Marianna_777       1307     
Максим Галкін і Алла Пугачова з'явилися на обкладинці журналу "Антена" разом з дітьми - дворічними двійнятами Лізою і Гарі. Раніше вони намагалися не показувати обличчя малюків широкої громадськості. Мабуть, артисти вирішили, що діти досить підросли, щоб представити їх публіці.

Алла Пугачова і Максим Галкін нарешті показали своїх подорослішавших дітей

Для обкладинки зоряне сімейство позувало у своєму замку в селі Грязь. На фото Алла Борисівна сидить у кріслі і тримає за руки Лізу, спідниця якої схожа на вбрання співачки. А Максим Галкін стоїть поруч з сином Гаррі на руках.

Знімок з'явився на офіційній сторінці Пугачової в Instagram. "Як же вони швидко ростуть !!! Здоров'я малюкам та їхнім батькам !!!", "Такі славні! Дітки - супер", "Ви такі всі красиві, особливо ваші діти. Ви так довго йшли до щастя, будьте щасливі", " Щаслива сім'я !!!! "," Приємно на вас дивитися. А які дітки красиві! "," Боже, які ж ви все щасливо красиві ... добрі ... Будьте завжди такими !!! " - прокоментували фото підписники.

Алла Пугачова і Максим Галкін нарешті показали своїх подорослішавших дітей

"Ми просто любимо один одного. Коли Алла їде (зараз це буває рідко, вона в основному будинку) або я вирушаю на гастролі, у нас залишається відчуття, що наш будинок вже не той. Ми стали невід'ємною частиною один одного, так сталося, що всі наші пазли збіглися. Адже у нас практично не було притирання. Нас звела доля. Багато років тому я запросив Аллу на танець. З цього все і почалося ... У ту секунду ще не знав, що запрошую майбутню пристрасну любов і дружину, тоді вона для мене була просто кумиром. Але у нас відразу, як тільки почали танцювати, з'явилося взаємне тяжіння, яке триває досі. Я не ділю наші відносини на якісь періоди, мені не здається, що ці роки пройшли як один день, вони всі були дуже різними.
Ми 14 років разом, і це чудово. Головне - що не втомлююємся один від одного ", - поділився Галкін в інтерв'ю виданню.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...