Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » На Едіту П'єху напав маньяк

На Едіту П'єху напав маньяк

 17-12-2015, 10:30       Marianna_777       769     
У ЗМІ із завидною регулярністю з'являються повідомлення про погане самопочуття Едіти П'єхи. Нібито артистка настільки погано себе почуває, що практично не залишає вдома. Однак сама легендарна виконавиця заявляє, що це лише плітки. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

На Едіту П'єху напав маньяк

Мало того, що Едіта Станіславівна прекрасно виглядає, вона ще намагається раз на місяць давати концерти в улюбленому Санкт-Петербурзі. А на дозвіллі виконавиця згадує про те, через що їй довелося пережити: були війна, голод. А одного разу Едіта Станіславівна зіткнулася ніс до носа з справжнім маніяком.

"Всяке в моєму житті було. Не уникла я і зустрічі з маніяком. Дивом викрутилася. Я відпочивала в Кисловодську. Якось пізно ввечері пішла прогулятися. Джурин з санаторію намагалася мене зупинити:" Куди ви одна? Не треба, ніч надворі ". Я засміялася:" Та ладно, якщо дізнаються, швидко втечу! "- Почала свою розповідь П'єха.

На зворотному шляху в санаторій артистка примітила швидко наближається на коні чоловіка. "У мене серце завмерло. А він швидко зліз з коня, схопив мене за шкірку, задер мені куртку і потягнув у кущі ... Жбурнув мене в траву зі словами:" Давай роздягайся! "Я лежу, заціпенівши від страху ... Вся життя пронеслося перед очима. Питаю у маніяка: "А ви артистів любите?" Він дуже зло відповідає: "Ні! Нікого я не люблю! "І знову тягне свої ручища до мене", - веде драматичне оповідання співачка.

П'єху врятувала її винахідливість. "Не знаю, чому, але я раптом сказала цього типу:" Яка у вас гарна коня! Як її звати? А чим ви її годуєте? "У насильника аж щелепа відвисла:" Так, це моя улюблена коня ... "Обняв її. Я далі прошу:" Покажіть, як встрибуєте на неї - адже це так високо! "Він забрався на коня. А я йому кажу: "Ну тоді я пішла ..." Мужик подивився на мене і спокійно сказав: "Забирайся звідси!" Так я врятувалася. Спасибі коні. Але з тих пір я в Кисловодськ ні ногою ", - цитує Едіта П'єха сайт "Комсомольська правда".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...