Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

 17-12-2015, 20:30       Marianna_777       981     
За свою історію «ВІА Гра» змінила 17 складів. З вересня 2000-го, коли з'явилася колись головна жіноча група російського шоу-бізнесу, її учасницями побували 16 дівчат. Бували періоди, коли колективи розпадалися, через два місяці після утворення. Сьогоднішній склад - Анастасія Кожевникова, Міша Романова та Еріка Герцег - ось уже два роки не змінюється і вважається самим долгоживучим за всю історію «ВІА Гри». Згадуємо найкращі роки групи та її найгарячіших учасниць.

Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

Анна Седокова
Анна Седокова, яка відзначила 16 грудня 33-річчя, свого часу не пройшла віковий ценз, коли проходила найперший кастинг в «Віа Гру». Їй було 17 років. Тоді в групу взяли Альону Вінницьку і Надію Грановську. І лише коли в 2002-му році було вирішено перетворити дует у тріо, Анна пройшла кастинг і стала першою рудоволосої учасницею групи. Вона провела в групі 2 роки і 1 місяць, і весь цей час її голос був «візитною карткою» колективу. Та сама пора і вважається «золотим складом» групи. Під цим мається на увазі, що саме він був найпопулярнішим і творчо плідним. Прийнято вважати, що в нього входили Віра Брежнєва, Надія Грановська та Анна Сєдокова.

Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

Альбіна Джанабаєва

Рудоволоса Альбіна Джанабаєва, як і Ганна Седокова, не з першого разу потрапила у «ВІА Гру». Вона якийсь час була бек-вокалісткою Валерія Меладзе, і була знайома з його братом, продюсером групи Костянтином. Після відходу Анни до неї звернулися з пропозицією зайняти вакантне місце. Але Альбіна відмовилася: в той час вона тільки народила і була зайнята відповідними клопотами. Тоді взяли Світлану Лободу. Але від долі не втечеш, і через 4 місяці її знову попросили співати в групі, чим Альбіна і зайнялася. По «тривалості життя» в групі Альбіна безумовний лідер - її стаж у «ВІА Грі» налічує 8 років і 1 місяць. Також деякі вважають, що у колективу був і другий «золотий склад», куди включають Джанабаєву, Брежнєву і Грановськую. Він проіснував півтора року, з вересня 2004-го по січень 2006-го.


Самі гарячі учасниці "Віа Гри"
Надія Мейхер-Грановська
Випустившись наприкінці 1990-х з хореографічного училища, юна Надія Мейхер влаштувалася хореографом в театр в українському Хмельницькому. Доля подарувала їй щасливий шанс: в цьому театрі виступав Валерій Меладзе, який приїхав з гастролями. Вона попросила у нього автограф, і Валерій порадив їй направити свої фотографії братові до Києва. Він тоді збирав майбутню групу і саме шукав таких ефектних дівчат. Надія порадою не знехтувала, після чого отримала запрошення на прослуховування. Її прийняли з двома умовами: взяти прізвище матері - Грановська - і скинути кілька кілограмів. У загальній складності, Надія приходила і йшла із групи 3 рази і присвятила «ВІА Грі» 7 років і 10 місяців. Зараз Мейхер-Грановська зайнята, в першу чергу, сім'єю - нещодавно вона народила третю дитину.

Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

Меседа Багаудінова
Уродженка Грозного, Меседа Багаудінова має дагестанське і українське коріння. Розпалена брюнетка прийшла в групу в квітні 2007 і затрималася в ній трохи більше півтора року. На початку 2009 їй довелося поступитися своїм місцем, щоб в колектив, інтерес до якого у публіки явно впав через нескінченних перестановки у складі, могла повернутися Надія Грановська. Її подальша кар'єра в шоу-бізнесі пішла на злам: вона вийшла заміж, народила дитину, додала неабияку кількість кілограмів, захопилася пластичною хірургією, і головне - вона зістригла своє розкішне довге волосся і пофарбувала залишилися спочатку в каштановий, а потім і зовсім в русявий колір .

Самі гарячі учасниці "Віа Гри"

СВІТЛАНА ЛОБОДА
Світлана Лобода, замінити пішов Анну Седокову, пропрацювала в «ВІА Грі» всього 4 місяці. Для неї це стало, з одного боку, таким же тимчасовим проектом, як і участь в українських групах «Кетч» і «Капучіно», з іншого - стало певним трампліном до успішної сольній кар'єрі спочатку на Україні (Світлана навіть представляла її на Євробаченні в 2009 році), потім і в Росії. Мабуть, з усіх учасниць «ВІА Гри» подальша музична кар'єра склалася тільки в Лободи і Седокової. Інші або просто пішли в музичне небуття, або зайнялися шоу-бізнесом глобально, як Віра Брежнєва, яка і співає, і знімається в кіно, і веде телепередачі, і бере участь у рекламних кампаніях.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...