Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Бейсінгер таємно одружилась

Кім Бейсінгер таємно одружилась

 18-12-2015, 11:00       Marianna_777       540     
Американська актриса Кім Бейсінгер одного разу зізналася, що завжди знаходиться в стані любові, але при цьому своє особисте життя давно не коментує. Рік тому ходили чутки, що зірка почала зустрічатися з 53-річним стилістом Мітчем Стоуном. Їх часто бачили разом і на світських раутах, і під час прогулянок по місту.

Кім Бейсінгер таємно одружилась

Здається, домисли журналістів виявилися правдою. Тепер є підозри, що Кім і Мітч одружилися. Інакше як можна пояснити появу кілець на їх пальцях?

Актриса і її сім'я коментувати цю новину відмовляються. Тільки 90-річна мама Кім Бейсінгер поділилася з репортерами, що дочка приїде до неї в гості на Різдво, причому не одна, а з коханим.

До речі, якщо Кім і правда вийшла заміж, то цей шлюб став для неї третім. У 28 років вона ненадовго стала дружиною художника-гримера Рона Бріттона, з яким познайомилася на зйомках фільму «Важка країна». У 40 років під час роботи над картиною «Звичка одружуватися» трапилася її зустріч з актором Алек Болдуін, з яким вона також зареєструвала відносини, через три роки народила дочку Айленд, а ще через два роки розлучилася.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...