Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Батьки Фріске піддали батьківство Шепелєва під сумнів

Батьки Фріске піддали батьківство Шепелєва під сумнів

 18-12-2015, 09:30       Marianna_777       807     
Батько Жанни Фріске сумнівається в тому, що його онук Платон є сином Дмитра Шепелєва. Справа в тому, що у покійної виконавиці був зв'язок з юристом, який вважає, що саме він може бути батьком Платона. У підсумку, адвокат сім'ї співачки заявив, що тест ДНК на батьківство зможе прояснити ситуацію. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Батьки Фріске піддали батьківство Шепелєва під сумнів

Поки сім'я Жанни Фріске і і її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв ділили майно, з'явилися нові подробиці в історії цього тривалого конфлікту. Так, один з колишных екс-солістки "Блестящих" заявив, що Шепелєв взагалі не може ні на що претендувати, оскільки навряд чи є батьком дитини співачки.

Адвокат батька співачки Олександр Карабанов заявив, що Володимир Фріске сумнівається у батьківстві Шепелєва. За словами юриста, чоловік запропонував телеведучому пройти генетичну експертизу.

"Я від Володимира Борисовича чув, що він не впевнений в тому, що Шепелєв батько дитини. Дійсно, був цей Радик з нею, тому генетична експертиза може поставити крапку в цьому питанні. Правда, для виконання ця експертиза складна - потрібно взяти зразки у Шепелєва , у дитини, це складно, адже вони зараз разом. Зробити експертизу можна тільки з його згоди. Він повинен особисто прибути в соціальну установу ", - розповів він РЕН ТВ.

Батьки Фріске піддали батьківство Шепелєва під сумнів

32-річний адвокат Радик Гущин, який є другом Володимира Фріске, заявив, що саме він є батьком сина померлої співачки. Чоловік вже склав позовну заяву до суду, в якому вказав, що саме від нього, а не від Дмитра Шепелєва, був зачатий Платон.

За словами Гущина, його роман з Жанною тривав всього два місяці - з червня по серпень 2012 року. У серпні співачки нібито повідомила йому про свою вагітність. Через дев'ять місяців у неї народився син Платон.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...