Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шок: неадекватний Олексій Панін викрав власну дочку з школи

Шок: неадекватний Олексій Панін викрав власну дочку з школи

 18-12-2015, 20:30       Marianna_777       1225     
Олексій Панін знову влаштував скандал: цього разу він викрав власну дочку. Актор відібрав семирічну Аню у матері Юлії Юдінцева прямо поруч зі школою дівчинки в Петербурзі. Коли колишня дружина Паніна виходила зі школи з дочкою, до неї підбігли невідомі люди, серед яких був і її екс-чоловік, і відняли дівчинку. Після викрадення вони сіли в дві машини і поїхали.

Шок: неадекватний Олексій Панін викрав власну дочку з школи

Один з автомобілів вдалося наздогнати співробітникам правоохоронних органів. Однак серед затриманих Олексія Паніна і його дочки не виявилося. Зараз поліцейські намагаються розшукати дівчинку і повернути її матері.

В січні цього року Олексій Панін влаштував справжнє театральне дійство поруч з офісом юриста в Петродворцовом районі Петербурга, де від нього ховалися його колишня дружина Юлія Юдінцева і семирічна дочка Аня. Актор поводився зухвало, влаштував сутичку з адвокатом дружини, ображав поліцейських, яким заявив, що його дитина викрадена.

Шок: неадекватний Олексій Панін викрав власну дочку з школи

Щоб побачити дочку, він кілька днів сидів під дверима будівлі, де тримали малу. Артиста підгодовували, а він роздавав автографи і допомагав двірникам чистити вулицю. Спроби домовитися з матір'ю дівчинки, а також наряди поліції, які приїжджали на місце сімейного конфлікту буквально кожні 15 хвилин, не допомогли йому повернути дочку. Паніну призначили покарання у вигляді десяти діб адміністративного арешту за дрібне хуліганство.

Історія протистояння Юлії Юдінцева та Олексія Паніна завершилася в 2009 році. Суд постановив, що маленька Аня повинна проживати з матір'ю, екс-моделлю, в Санкт-Петербурзі, а не з актором, але Панін цей факт ігнорував. Не допомогли ні галас у ЗМІ, ані вимоги дитячого правозахисника і головного судового пристава Росії. Це підштовхнуло матір до більш рішучих дій. У вересні 2014 року Юдінцева разом зі співробітником апарату уповноваженого прибула до столиці, зустрілася з Анею у школи та забрала її додому.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...