Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

 19-12-2015, 11:00       Marianna_777       833     
Кейт Міддлтон, герцогиня Кембриджська, і її чоловік принц Вільям вибрали дитячий садок для сина. У січні принц Джордж, якому зараз 2,5 року, відправиться в дитячий сад Westacre Montessori School Nursery в Норфолку. Дитячий заклад бере за свої послуги 33 фунта на день, що в місяць складе близько 726 фунтів. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

Для порівняння, вартість повного дня перебування в престижних дитячих садках Лондона може досягати 80 фунтів на день.

Як йдеться у щорічному звіті британської державної інспекції Ofsted, Westacre Montessori вважається "хорошим, але не видатним" дитячим садом. Сад, як і школа, при якій він знаходиться, працюють за системою Марії Монтессорі, спрямованої на розвиток мислення, самостійності та творчості дитини.

Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

Сам принц Вільям колись ходив в невеликий сад Mrs. Mynors 'Nursery School, розташований недалеко від Кенсінгтонського палацу. Садок для Вільяма вибрала його мати, покійна принцеса Діана.

Влитися в дитячий колектив Джорджу належить тільки в січні, а поки його чекає Різдво в компанії мами і тата. Нещодавно принц Вільям розповів, що саме його син більше всіх в сім'ї чекає зимових свят. Хлопчик недавно став розуміти сенс радісних приготувань і активно підключився до різдвяних клопотів:

Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

"Джордж стрибає навколо, як маленький кролик. Якщо мені вдасться хоч трохи поспати в це Різдво, то це буде дивом",- говорить Вільям.

Принц Джордж піде в дитячий сад за 33 фунта в день

Цього року ми святкуємо з двома дітьми і один з них раптово зрозумів, що таке Різдво. Це буде важко, але я все одно з нетерпінням чекаю цього дня.

За словами принца, вся сім'я сподівається, що погода на свята цього року не підведе:

"Здорово, якщо це Різдво буде білим і випаде сніг. Такого не було вже кілька років".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...