Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Хількевич назвала дочку незвичайним ім`ям

Анна Хількевич назвала дочку незвичайним ім`ям

 19-12-2015, 19:30       Marianna_777       1610     
Анна Хилькевич, яка вчора виписалася з пологового будинку, вибрала ім'я для новонародженої доньки. Як розповіла актриса малятко назвали Аріана.

Анна Хількевич назвала дочку незвичайним ім`ям

«Ім'я ми вибрали заздалегідь, - говорить новоспечена матуся. - Але лише приїхавши з клініки в квартиру, ми зрозуміли, що воно складається з двох імен, мого і чоловіка: Артур і Анна! »

Анна Хількевич назвала дочку незвичайним ім`ям

У перекладі з грецької Аріанна означає «віддана», «свята». Але є й інші тлумачення імені Аріанна: наприклад з давньоіранського aryanna значить «арій, арієць» і за змістом перекладається як «небесна», «благородна». Але в цілому обидві версії схожі за своїм смисловим навантаженням. А якщо перекладати ім'я з уельського, то значення цього слова буде «срібло», «срібний скарб». Існує і таке тлумачення цього імені, як «ніжна пісня» і «принцеса». Є ще якесь припущення, що ім'я Аріанна має греко-латинського походження і означає «войовнича». Крім того, є гарне трактування імені, якщо переводити його з івриту: Ар'є - «лев», ана (хана) - «краса», «благоліпність», за результатом виходить «красива левиця».

Анна Хількевич назвала дочку незвичайним ім`ям

Нагадаємо, 14 грудня Хилькевич народила дівчинку вагою 2700 грамів і зростом 50 сантиметрів. За словами Ганни, пологи пройшли практично в домашній обстановці, було затишно, і оточували милі і добрі люди.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...