Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шепелєв захотів помиритися з батьком Фріске

Шепелєв захотів помиритися з батьком Фріске

 21-12-2015, 09:00       Marianna_777       1836     
Батько покійної виконавиці Жанни Фріске розповів в інтерв'ю, що популярний телеведучий Дмитро Шепелєв, з яким у нього застарілий конфлікт, запропонував йому дружбу. Однак Володимир Борисович готовий йти на примирення тільки в тому випадку, якщо йому дадуть бачитися з онуком. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Шепелєв захотів помиритися з батьком Фріске

У ЗМІ з'явилася інформація, згідно якої батько співачки Жанни Фріске Володимир Борисович і Дмитро Шепелєв нарешті закопали сокиру війни. Однак батько Фріске зазначив, що це не зовсім так. "По руках з ним ми ще не вдарили. Ніхто не мирився! Мене обурюють газети, які запевняють, що ми вже поділили майно. Попереду - судові засідання. 15 грудня, коли виповнилося півроку з дня смерті Жанни, Шепелєв приїхав до нотаріуса. Але там йому вказали на двері. Документи на нерухомість і свідоцтво про смерть знаходяться у мене. Після цього Шепелєв мені подзвонив. "Володя, хочу з тобою дружити", - запропонував він. На що я відповів: "Давай дружити! Платона віддаси, тоді й подружимося ". Я запропонував наступний варіант. Підписуємо мирову угоду, суди все припиняємо, а дитину виховуємо разом. Я готовий оплачувати половину витрат на няню і нести інші витрати по малюкові. До речі, няні дуже подобається наш будинок, так що вона із задоволенням буде з моїм онуком і тут перебувати. Платоша її дуже любить ", - цитує Володимира Борисовича" Експрес газета ".

Шепелєв захотів помиритися з батьком Фріске

Тим часом зайшла мова про квартиру Жанни на Шмітовському проїзді. Батько артистки розповів: "Нехай квартира хоча б пару років постоїть в тому вигляді, в якому була при доньці. Потім подивимося. Раз на два тижні туди приходить прибиральниця, витирає пил, миє підлоги. А заміський будинок Шепелєв нехай забирає, там немає душі нашої дочки, вона в ньому ніколи не була. У нас з дружиною є свій будинок, навіщо нам ще? Діма питав про машину Жанни, але Range Rover, куплений за чотири мільйони, подарованих мною на народження Платошо, я не віддам. Збираюся його продати, а виручені гроші покласти в банк до повноліття внука ".

Шепелєв захотів помиритися з батьком Фріске

15 грудня виповнилося півроку зі смерті співачки. "Спасибі всім, хто не забуває мою донечку. Провідати її прийшли багато фанатів, а також наші друзі, які знали Жанночки з дитинства. Приємно було бачити і однокласників дочки. Ми пом'янули її на кладовище, а потім я запросив усіх в ресторан. Відправились туди великою компанією - чоловік 50. Були всі, окрім представників шоу-бізнесу. Оля Орлова, правда, обіцяла приїхати. Але ми її так і не дочекалися ", - повідомив батько Жанни.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...