Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Саті Казанову шантажують телефонні аферисти

Саті Казанову шантажують телефонні аферисти

 21-12-2015, 15:30       Marianna_777       880     
Минулої неділі представники менеджменту Саті Казановою піддалися атаці телефонних хуліганів. Впродовж кількох годин - щохвилини - на номери п'яти співробітників, чиї контакти вказані на офіційному сайті співачки, надходили телефонні дзвінки з прихованого номера. При відповіді на виклик відбувався скид. За відомостями операторів, дзвінки фіксувалися з різних точок світу.

Саті Казанову шантажують телефонні аферисти

«Деякий час тому подзвонила людина, представившись працівником компанії« Ростелеком »і повідомив, що у них зламали сервер, і через нього проходять дзвінки на нашу адресу, - розповів один з потерпілих співробітників Саті Казановою. - Також прийшло повідомлення з пропозицією про допомогу в позбавленні від настирливих дзвінків. Ми зателефонували за вказаним номером, і нам запропонували оплатити дану послугу. Для нас принципово вирішити це питання інакше. Ми плануємо написати заяву в поліцію ».

Саті Казанову шантажують телефонні аферисти
Саті Казанову шантажують телефонні аферисти

До речі, деякий час тому у Саті зламали особисту сторінку в соціальній мережі, і також просили про фінансову винагороду за допомогу в поверненні. У менеджменту співачки є підозра, що дві ці ситуації пов'язані між собою.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...