Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Втомилася чекати: Анна Курнікова вийшла заміж?

Втомилася чекати: Анна Курнікова вийшла заміж?

 21-12-2015, 16:30       Marianna_777       1299     
За довгі роки відносин закоханих багаторазово одружили і навіть розводили в ЗМІ, а новини про вагітність спортсменки з'являються із завидною періодичністю. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Втомилася чекати: Анна Курнікова вийшла заміж?

І на цей раз не обійшлося без домислів, привід яким дала сама Анна. 34-річна тенісистка опублікувала на сторінках свого мікроблогу в Instagram фото з молодшим братом: на знімку на пальці Курнікової красувалося розкішне кільце.

Втомилася чекати: Анна Курнікова вийшла заміж?

Виявиться це кільце «тим самим» покаже тільки час, адже самі закохані вкрай рідко розповідають про свої стосунки. Втім, торік Енріке зізнався, що все ще не познайомив Анну зі своїм знаменитим батьком.

Втомилася чекати: Анна Курнікова вийшла заміж?

Нагадаємо, що російська спортсменка і іспанський співак познайомилися в 2001 році, їх роман триває вже 14 років. Останнім часом всі були впевнені, що 34-річна Ганна та 40-річний Енріке остаточно розлучилися. Адже в 2014 році пройшов слух, що пара таємно одружилася, але мало не відразу розлучилася. Причому деякі ЗМІ запевняли, ніби співак підтвердив і те й інше. І дійсно, з тих пір їх ніде не бачили разом. Однак, влітку минулого року закохані знову потрапили в об'єктиви папараці: виглядали вони як завжди щасливими і повністю задоволеними один одним.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...