Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олексій Панін написав прощальний лист

Олексій Панін написав прощальний лист

 23-12-2015, 10:30       Marianna_777       1520     
Скандально відомий актор Олексій Панін, який днями вкрав свою дочку Нюсю прямо з порога школи, написав листа колишній дружині. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Олексій Панін написав прощальний лист

Лист, адресований колишній дружині, було опубліковано на сторінці Паніна в «Вконтакте». Актор зізнався, що досі любить свою колишню дружину і звинувачує себе в тому, що сім'я розпалася.

«Люся! Я більше не напишу тобі. Це останній лист, який я пишу тобі! Мені боляче! Мені дуже боляче, що ти стала такою! Я до останнього вірив, що в тобі залишилося щось справжнє. Щось від тієї маленької дівчинки з білим бантом. Я ненавиджу себе за те, що не можу розлюбити тебе! За те, що пишу тобі! За те, що не можу навчитися жити без тебе! Тобі плювати на все це, я розумію. Я сам у всьому винен. У першу чергу, винен у тому, що не зміг тобі дати справжню сім'ю. Дитину. Я кожен день живу тільки однією думкою, що ти повернешся, і ми всі зможемо змінити ».

Олексій Панін написав прощальний лист

«Я хочу востаннє вибачитися перед тобою за всю біль, який я заподіяв тобі і твоїм близьким. За фотографії, які виклав ВК. Вибач! Це було від болю і від відчаю. Від приреченості! Якби ти повернулася, ти б ніколи про це не пошкодувала. Я все б для тебе зробив. Я б, напевно, весь світ би зміг перевернути, якби ти була поруч! Я прощаюся з тобою моя мила Люся. Прошу тебе тільки про одне, що не підштовхував Настю на цю гидоту. Чи не продавай її. Ці люди вважають що вони все можуть купити. Вони не порядні і не хороші. Досить з них мого зруйнованого життя. І твоєї душі. Нехай хоч Настя залишиться «чистою». Цілую тебе в краєчки губ! Колись твій Леша », - написав актор.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...