Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна розповіла як пройшли її пологи

Ксенія Бородіна розповіла як пройшли її пологи

 24-12-2015, 16:30       Marianna_777       632     
Вчора вдень Ксенія Бородіна вдруге стала мамою. Чарівне малятко з'явилася на світ в Перинатальному центрі «Мати і дитина». Клініку телеведуча і її чоловік Курбан Омаров вибрали заздалегідь. За словами ведучої найзнаменитішою телебудівництва країни, пологи пройшли прекрасно. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Ксенія Бородіна розповіла як пройшли її пологи

Незадовго до довгоочікуваної події Ксенія розповідала, що попросила свого лікаря запросити фахівця, який вводив їй епідуральну анестезію під час перших пологів.

Ксенія Бородіна розповіла як пройшли її пологи

Медикаментозне знеболювання нині є однією з найпопулярніших процедур, але викликає суперечливі думки у молодих матусь. Бородіну, втім, це зовсім не бентежило. Як визнавалася зірка ще під час перших пологів, в такий відповідальний момент важливо заощадити сили і знизити біль. Однак після того як діz наркозу закінчується, доводиться знову мобілізуватися. До переваг епідуральної анестезії лікарі відносять можливість жінки залишатися у свідомості, не відчуваючи болю. При цьому анестетик є абсолютно нешкідливим для дитини і не заподіює шкоди породіллі.

Але, незважаючи на всі плюси, знеболюючу може настільки блокувати хворобливі відчуття, що жінка не відчує, якщо пологи проходять з якимись відхиленнями від норми. Судячи з того, що буквально з родової палати Ксенія Бородіна змогла поділитися щасливими емоціями , анестетик дійсно допоміг телеведучій.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...