Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна назвала дочку незвичайним ім'ям

Ксенія Бородіна назвала дочку незвичайним ім'ям

 25-12-2015, 20:30       Marianna_777       551     
Два дні тому Ксенія Бородіна подарувала своєму чоловікові довгоочікувану доньку. Шанувальники і друзі, ледь дізнавшись про те, що 32-летяярічна телеведуча вдруге стала мамою, почали обсипати зірку компліментами і поздоровленнями. Новонароджена дівчинка з'явилася на світ в одній з кращих столичних перинатальних центрів. Перший час молода мама приховувала ім'я дочки. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Ксенія Бородіна назвала дочку незвичайним ім'ям

Як виявилося, народжену дитину Ксенія Бородіна і її чоловік Курбан Омаров назвали Теей.

На думку нумеролога Арзу Карабухіной, настільки незвичайне ім'я обіцяє дівчинці тільки найкраще. Так, малятко з дитинства буде намагатися уникати конфліктів і об'єднувати людей.

Ксенія Бородіна назвала дочку незвичайним ім'ям

«Число Теи - це двійка. Дівчинка буде дуже гуманістичною, не терпить конфлікти. Вона буде об'єднувати людей. Причому з самого народження. Буде їх примиряти. Своїх батьків, інших дітей - братів чи сестер. Вона миротворець. Крім того, дитина - не проста, за нею потрібно стежити. Для неї важлива самореалізація. Тея любить всім доводити щось - з нею марно сперечатися, тому що неможливо переспорити. Дуже добре переймає досвід, у неї філософський склад розуму. З неї може вийти як творча особистість, так і психолог, викладач, навіть журналіст. Тею буде тягнути і до загадкових професіями - астрології, наприклад. Багато речей вона бачить іншим поглядом. Любить тишу, самотність, свободу і розмірене життя. А ще їй подобається подорожувати по незвичайним місцях », - вважає фахівець.


Нагадаємо, про наближення поповненні Ксенія Бородіна дізналася навесні. У цей момент вони з Курбаном активно готувалися до весілля, обговорювали деталі. Спочатку торжество планувалося на 5 вересня, але в підсумку його довелося перенести на літо. Довгий час телеведуча приховувала це від громадськості і тільки в ексклюзивному інтерв'ю «СтарХіту» вперше відверто розповіла про свою другу вагітність.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...