Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Елтон Джон опинився в інвалідному кріслі

Елтон Джон опинився в інвалідному кріслі

 26-12-2015, 10:00       Marianna_777       954     
Сер Елтон Джон був помічений в інвалідному візку з сином Закарі під час сімейної прогулянки в Діснейленді. Він також був оточений трьома охоронцями, чоловіком Девідом Фернішем, нянею, сином Іллею та представником Disney, передає Daily Mail. При цьому невідомо, чому знаменитий британський виконавець опинився в такому положенні - всього за 24 години до цього він виходив на своїх ногах з Barneys в Нью-Йорку. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Елтон Джон опинився в інвалідному кріслі

У кожному разі, співак ризикує зустріти так день народження обох дітей - обидва вони народилися в січні, Закері першого числа, Ілля - 11-го. Журналісти відмічають, що до стану виконавця у них є дуже велике число питань, головне з яких - що ж відбулося між святкуванням подружньої пари 10-річчя спільного життя та сімейної прогулянкою в Діснейленді.

Нагадаємо, співак, який бере активну участь у різних благодійних програмах, планує зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним і обговорити з ним права сексуальних меншин. До цього, в середині вересня 2015 співак став жертвою розіграшу російських пранкерів Вована і Лексуса.

Елтон Джон опинився в інвалідному кріслі

Володимир Краснов і Олексій Столяров 16 вересня зізналися, що говорили з ним по телефону від імені Путіна. Прес-секретар президента Дмитро Пєсков порадив пранкерам вибачитися перед Елтоном Джоном. У свою чергу той виявив бажання поспілкуватися з справжнім главою держави. Пізніше стало відомо, що їх бесіда відбулася.

Путін попросив Джона не ображатися на хуліганів і запропонував зустрітися особисто. "Я знаю, що Вас розіграли телефонні хлопці. Ви на них не ображайтеся, вони - люди нешкідливі, але це, безумовно, їх не виправдовує", - сказав російський лідер.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...