Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Трирічний син Евеліни Бледанс навчився читати

Трирічний син Евеліни Бледанс навчився читати

 27-12-2015, 10:00       Marianna_777       2096     
Син актриси Евеліни Бледанс Семен знову здивував усіх. Хлопчик, якому нещодавно виповнилося три з половиною роки і у якого діагностовано синдром Дауна, навчився читати. А це, погодьтеся, вдається небагатьом і цілком звичайним дітям в такому юному віці. Та що там, багато в три роки не завжди вміють навіть говорити. Так що Сема зі своїми знаменитими батьками в черговий раз може святкувати перемогу. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Трирічний син Евеліни Бледанс навчився читати

Про чергове звершення сина Евеліна Бледанс і Олександр Сьомін повідомили в «Інстаграмі» на особистій сторінці сонячного хлопчика. На відео, розміщеному в мережі, чітко видно, як тато Сьоми пише олівцем слово «мама» і показує його дитині. Малюк на секунду замислюється, проводить пальчиком по рядку і - читає без помилок !!! Цей ролик Сема і Олександр звичайно ж присвятили Евеліні Бледанс. Дивовижна новина негайно зібрала безліч лайків і коментарів. Адже успіхами Сьоміна-молодшого дійсно не можна не захоплюватися. Маючи такий діагноз, сонячний дитина вже зараз багато в чому випереджає однолітків, і це справжнє диво.

Трирічний син Евеліни Бледанс навчився читати

Втім, чудо цілком запрограмоване - адже в розвиток дитини Евеліна і Олександр викладалися з самого його народження. Масаж, гімнастика, читання книг, спеціальні заняття, іпо- і дельфінотерапія: зіркові батьки пробували все. Допомагала і бабуся по батьковій лінії, адже мати Олександра Сьоміна має спеціалізацію дефектолога, а після народження особливого онука отримала додаткову освіту. Такі інтенсивні вправи не могли не принести свої плоди. Надихнувшись успіхами, його батько вирішив допомогти й іншим сім'ям, які виховують особливих дітей. Тепер він знімає майстер-класи та розміщує їх на спеціальному сайті, щоб мами і тата могли самі займатися з малюками.

Трирічний син Евеліни Бледанс навчився читати

Але головна перемога сім'ї Евеліни Бледанс полягає в тому, що за допомогою Семена вони змогли поміняти відношення суспільства до людей з синдромом Дауна. Хоча, коли влітку 2012 року актриса і її чоловік розповідали про цю особливість своєї дитини, все було далеко не так оптимістично. Під час вагітності Евеліні навіть пропонували позбутися маляти, але вони з Олександром були тверді у своєму рішенні виховати і максимально соціалізувати хлопчика. Вже зараз Сема - частий гість на телебаченні, він багато подорожує і наполегливо займається. Ми захоплені успіхами Сьоміна-молодшого і бажаємо йому нових звершень!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 27 грудня 2015 10:25 | Статус: | Автор: Владік Сарієнко | Група: Гості
Цю даму об'явлено персоною нон-грата в Україні. Є список на сайті Мінкульту.
Чого ж сучі журналюги про неї пишуть на українському ресурсі?
Зовсім мізки втратили, сєпари хренові?

 {title}
Дата: 28 грудня 2015 08:50 | Статус: | Автор: Jkz | Група: Гості
Уважаю эту семью за то что у них любовь к ребенку и ребенок не обделен вниманием всей семьи.
Видно что Эвелина очень любит своего мальчика
Вот и хорошие результаты. Нужно своих деток любить заниматься если не вы то кто?