Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Екс-коханий дочки Вітні Х'юстон заперечує свою провину в її загибелі

Екс-коханий дочки Вітні Х'юстон заперечує свою провину в її загибелі

 27-12-2015, 20:00       Marianna_777       856     
Після того, як єдина дочка Уїтні Х'юстон померла, не вщухають суперечки не тільки навколо спадщини співачки, але і навколо обставин, які передували загибелі дівчини.

Екс-коханий дочки Вітні Х'юстон заперечує свою провину в її загибелі

Її коханого Ніка Гордона підозрюють у тому, що саме через нього 22-річна Боббі Крістіна впала в кому, з якої так і не вийшла. Однак, сам Нік старанно демонструє виключно теплі почуття до минулої коханої.

На цей раз він поділився зворушливим знімком з Боббі Крістіною у своєму Twitter: судячи з усього, фото було зроблено в переддень минулого Різдва. Цей знімок вже встиг стати причиною гарячих обговорень в Мережі: адже вина Ніка не доведена.

Екс-коханий дочки Вітні Х'юстон заперечує свою провину в її загибелі

Дочка Уїтні Х'юстон померла цього літа. Нагадаємо, що без свідомості Боббі Крістіну виявив Нік Гордон. Дівчина була знайдена в наповненій ванні: вона не могла дихати. Приїхавші на місце події медики зробили дочці зірки штучне дихання, а потім в лікарні її довелося ввести в стан коми. За повідомленнями західної преси, до таких заходів було вирішено вдатися з тієї причини, що стався набряк головного мозку.

Близькі Боббі Крістіни неодноразово відзначали, що вона дуже важко переживала втрату матері. Дівчина кілька разів потрапляла до лікарні з нервовим зривом. Родичі Х'юстон побоювалися за її дочку і вважали, що вона може повторити долю Уїтні.

За ті кілька місяців, що дівчина пробула в комі, в ЗМІ кілька разів з'являлася інформація про те, що Боббі Крістіна нарешті прокинулася. Приводом для цих новин стали слова батька дівчини, музиканта Боббі Брауна. Проте пізніше з'ясувалося, що Браун як і раніше знаходиться без свідомості.

Екс-коханий дочки Вітні Х'юстон заперечує свою провину в її загибелі

Навколо причин цього нещасного випадку, що стався в кінці січня, ходять суперечливі чутки. Деякий час тому родиною Боббі Крістіни в суд був поданий позов проти її бойфренда Ніка Гордона. Судову тяжбу затіяла опікун Боббі Крістіни - Беділя Хагра. Гордон звинувачується в побитті Браун, а також у незаконному знятті грошей з її банківського рахунку. У позові повідомляється, що Гордон вибив дівчині кілька зубів і тягав її за волосся за кілька годин до того, як вона була знайдена у ванній без свідомості.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...