Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » В сім'ї Поліни Гагаріної трапилося горе

В сім'ї Поліни Гагаріної трапилося горе

 28-12-2015, 10:30       Marianna_777       3846     
Сім'я співачки Поліни Гагаріної та її чоловіка, відомого фотографа Дмитра Исхакова, переживає горе від непоправної втрати. Напередодні пішов з життя батько Дмитра. Незважаючи на важкий час, інформацією про трагедію світський фотограф поділився з передплатниками в соцмережі. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

В сім'ї Поліни Гагаріної трапилося горе

«Мені дуже-дуже боляче. Настав страшний день, якого чекаєш і боїшся все життя з самого дитинства. Помер мій улюблений тато. Писати і вимовляти це все ще дико, тому, що все вийшло вкрай безглуздо. Йому було всього 63 роки. Він був дуже світлим, дуже доброю людиною, молодо виглядав і зовсім не збирався йти. Був життєрадісною оптимістом. Завжди знаходив добрі слова підтримки. І дуже любив співати. Неголосно. Тільки от очі були у нього розгублені й сумні в останні роки. Тепер його немає, а в серці велика дірка і від цього дуже боляче. Він часто став хворіти і цього разу захворів з температурою. Дві швидкі і платний лікар не почули запалення легенів і пропустили пневмонію. У підсумку реанімація, два самих кошмарних тижні надій і невизначеності для нашої сім'ї і він все ж вирішив піти. А ми залишилися. У нашому суспільстві не прийнято говорити про смерть. І коли стикаєшся з нею, земля йде з під ніг і небо валиться. Як з нею поводитися, примиритися і зрозуміти ?! »- ділиться переживаннями Дмитро.

В сім'ї Поліни Гагаріної трапилося горе

Шанувальники підтримували чоловіка Поліни Гагаріної, стараючись знайти відповідні слова розради в горі. «Дмитро, тримайтеся. Прийміть наші співчуття »,« Як шкода, що таких хороших людей рано забирають небеса », - писали передплатники.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...