Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стало відомо, що Вікторія Боня займалася наданням ескорт-послуг

Стало відомо, що Вікторія Боня займалася наданням ескорт-послуг

 28-12-2015, 20:30       Marianna_777       4093     
Продюсер Олександр Валов запевняє, що практично всі учасниці реаліті-шоу "Дом-2" після того, як покидали проект, йшли працювати в агентство ескорт-послуг. Він заявив, що не була винятком і Вікторія Боня.

Стало відомо, що Вікторія Боня займалася наданням ескорт-послуг

Валов навіть назвав суму, яку треба було заплатити за побачення з нею, - 15-20 тисяч євро. "Ескорт-бізнес у неї був на початку, в середині і в кінці кар'єри", - цитує його "Російський діалог". За словами продюсера, Вікторія пішла з агентства після пологів. "Тих хто народжує в ескорт-бізнесі не тримають", - пояснив він.

Нагадаємо, нещодавно Вікторія Боня стала героїнею передачі Юлії Меньшової "Наодинці з усіма". Вона згадала важке дитинство в рідному Краснокаменську і те, як їй доводилося спати в метро і просити безкоштовну їжу в одному з московських барів. Зараз вона живе в Монако з сином великого бізнесмена Алексом Смерфітом, виховує трирічну дочку Анджеліну, є частою гостею світських заходів столиці, бере участь у різних телепередачах, а в її Instagram - більше трьох мільйонів підписників.

Стало відомо, що Вікторія Боня займалася наданням ескорт-послуг

За словами Боні, їй не соромно за помилки минулого і участь у скандальному проекті "Дом-2". Шкодує вона тільки про те, що вчасно не отримала освіту тележурналіста. Вікторія вважає, що домогтися багато чого вона змогла завдяки вірі в себе і позитивному настрою, які допоможуть знову, якщо вона позбудеться всього.

"Я думаю про те, що можу втратити все. Після того як я ночувала в метро, зрозуміла, що цей момент може настати в будь-який момент. І для мене це, напевно, найстрашніше. Я завжди собі говорила, що, якщо раптом мені доведеться повернутися в цей стан, я не зламаюсь і ще раз і ще краще все зроблю. Як? Сам Всесвіт мені допоможе ", - сказала Боня.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...