Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна показала фотографії виписки з пологового будинку

Ксенія Бородіна показала фотографії виписки з пологового будинку

 28-12-2015, 14:00       Marianna_777       1860     
Ксенія Бородіна разом з новонародженою дочкою Тіней виписалася з пологового будинку. Телеведучу і малятко зустрічав чоловік Бородіної, бізнесмен Курбан Омаров, а також родичі і близькі подруги.

Ксенія Бородіна показала фотографії виписки з пологового будинку

"А ми вдома, так добре нас сьогодні проводили з # ПМЦ, так все зворушливо було, навіть не віриться, що всі ми починаємо самостійне життя вдома, спасибі моїм близьким, моїм друзям, за організацію цієї краси, такій хорошій виписки.
Спасибі ще раз велике # ПМЦnormantovich_doctoraist_i_kapusta, я тепер з вами. p.s. Мару не було на виписці, тому що у неї завтра змагання з гімнастики, вона займалася, але вдома сестрички зустрілися ", - написала Ксенія.

Ксенія Бородіна показала фотографії виписки з пологового будинку

Друга дочка Ксенії Бородіної з'явилася на світ 22 грудня в одному з найпрестижніших перинатальних центрів Москви. Стать дитини Ксенії стала відома ще кілька тижнів тому. Тоді телеведуча була помічена в одному з дитячих магазинів Москви, де купувала речі рожевого кольору.
Назвати дочку Ксенія Бородіна вирішила незвичайним ім'ям - Тея. Багатьох вибір телеведучої та її чоловіка здивував. Сама Ксенія заявила, що і їй, і чоловікові дуже подобається ім'я Тея і особливо його значення.

"Ми назвали нашу дочку Тея! Буквальний переклад імені Тея буде звучати російською мовою як " божественна ". Більш літературний варіант -"подібна богам "," богиня ". Для тата з мамою вона точно богиня",
- поділилася телеведуча.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...