Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Міністр культури України виступив проти заборони радянських фільмів

Міністр культури України виступив проти заборони радянських фільмів

 28-12-2015, 20:00       Marianna_777       585     
Ситуація з Росією досягла апогею. Весь минулий тиждень в інтернеті гаряче обговорювалося розширення «чорного списку» російських кінодіячів. Нагадаємо, що він поповнився такими іменами, як Валентин Гафт, Василь Лановий, Олег Табаков, Павло Лунгін, Карен Шахназаров ... Всього в додатковий список внесли 83 прізвища знаменитостей, які, на думку нашого керівництва, загрожують національній безпеці країни.

Міністр культури України виступив проти заборони радянських фільмів

За законом, державне агентство з питань кіно повинне позбавити прокатних ліцензій всіх картин, в яких брали участь особи, що входять в чорний список.Наші телеканали зобов'язують прибрати із запланованої новорічної програми передач всі відповідні картини. Тепер ми не зможемо подивитися найголовніший новорічний фільм - «Іронія долі, або з легким паром!», Адже там зіграла «неблагонадійна» Валентина Тализіна.

Міністр культури України В'ячеслав Кириленко, мабуть, усвідомивши абсурдність ситуації, що склалася, виступив проти заборон радянських картин:

"Там знімається (Валентина) Тализіна, яка ... неодноразово допускала висловлювання, які сіють повну неповагу до української держави і українського народу. Депутати можуть внести поправку і, наприклад, забезпечити, щоб ці санкції не стосувалися фільмів, які випущені до 24 серпня 1991 року".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...