Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Батько Жанни Фріске про примирення з Шепелєвим

Батько Жанни Фріске про примирення з Шепелєвим

 29-12-2015, 09:30       Marianna_777       1798     
Боротьба за опіку над дворічним сином Жанни Фріске Платоном між її батьком і її коханим чоловіком може незабаром нарешті завершитися. "Я втомився від нескінченної лайки. Нещодавно ми розмовляли з Дімою і прийшли до висновку, що пора припиняти ці скандали. Я сказав:" Діма, якщо хочеш, я буду ставитися до тебе як до сина. Давай все забудемо як страшний сон ", - почав свою розповідь Володимир Борисович. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Батько Жанни Фріске про примирення з Шепелєвим

Чоловік зізнався, що у нього більше немає сил конфліктувати. "Ми домовилися, що складемо мирову угоду і підпишемо документи. Адвокати Діми цим вже займаються. У мене немає більше сил воювати і кричати. Я буду чекати біля водопою".

Після перенесених стресів у Володимира Борисовича скаче тиск і болить серце. Він помітно схуд. Батько Жанни Фріске постійно перебуває вдома, через день йому ставлять крапельниці. Відзначимо, що місяць тому в управі Пресненського району Москви комісія, куди увійшов також і психолог, дала свої рекомендації і визначила порядок спілкування Платона Шепелєва з бабусею і дідусем. Ольга Фріске тепер бачиться з онуком раз на тиждень. Вона приїжджає в дитячий центр, де займається хлопчик. Сестра Жанни Наташа досі не зустрічалася з племінником.

Батько Жанни Фріске про примирення з Шепелєвим

За словами Володимира Борисовича, в їхній родині немає ніякого святкового настрою у зв'язку зі швидким настанням Нового року. "Цього року навіть ялинку наряджати не будемо. А для кого? Я дуже сподіваюся, що Діма не забуде про розмову і нам вдасться дійти згоди", - висловив сподівання батько покійної співачки.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...