Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Констянтин Меладзе визначить учасника на Євробачення від України

Констянтин Меладзе визначить учасника на Євробачення від України

 30-12-2015, 09:30       Marianna_777       1373     
Популярний композитор і продюсер Костянтин Меладзе прийняв запрошення українських телеканалів СТБ і «UA: Перший» і став продюсером і суддею національного відбору учасника від України на «Євробачення-2016».

Констянтин Меладзе визначить учасника на Євробачення від України

У лютому майбутнього року в ефірах наших телеканалів пройде відбір виконавців, які хочуть представляти нашу країну на популярному конкурсі.

На даний момент Меладзе вже включився в роботу і переглядає всі матеріали по учасниках всеукраїнських кастингів, які проводилися телеканалом СТБ в грудні. Після цього продюсер разом з телеканалами визначить того, хто візьме участь у прямих ефірах.

Констянтин Меладзе визначить учасника на Євробачення від України

Костянтин Меладзе розповів журналістам, що йому цікаво брати участь у відборі, щоб оцінити сьогоднішній рівень українських зірок:

По-перше, мені це цікаво з точки зору розуміння, в якому стані зараз знаходиться наш шоу-бізнес, в якій формі наші артисти, які у них настрої в цей непростий час. І постаратися сприяти тому, щоб ці настрої покращилися. Хочеться, щоб у національному відборі були представлені кращі артисти, в різних жанрах, форматах і напрямках. А решта - вирішувати, насамперед, глядачам. Я, разом з прекрасною командою організаторів, всього лише можу посприяти тому, щоб відбір був справедливим, відкритим і цікавим.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...