Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Хилькевич злякалася за новонароджену доньку

Анна Хилькевич злякалася за новонароджену доньку

 30-12-2015, 13:00       Marianna_777       783     
Популярна російська актриса зірка серіалу "Універ", яка 14 грудня вперше стала мамою, розповіла про свої страхи. Анна Хилькевич зізналася, що почала хвилюватися за дочку ще до її появи на світ. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Анна Хилькевич злякалася за новонароджену доньку

Зірка підкреслила, що побоювалася не впоратися з новонародженою крихіткою. "Я себе добре відчувала, але я боялася. Мені здавалося, що я не впораюся з дитиною. Коли малятко народилося, вдень вона перебувала зі мною, а на ніч я віддавала її в дитяче відділення, воно було прямо за моєю стінкою. Я боялася, що щось може трапитися. Адже був момент, коли донька мало не вдавилася, вона посиніла на очах. Я швидко викликала лікарів, вони її простукали, допомогли. А раптом би щось подібне сталося, поки сплю? А в дитячому відділенні є чергові лікарі ".

Правда Анна швидко освоїлася з роллю мами. У пологовому будинку актрису навчили правильно годувати, мити, сповивати, міняти підгузник новонародженій дівчинці. Так що додому Хилькевич відправлялася зі спокійною душею і впевнена у своїх силах.

Анна Хилькевич злякалася за новонароджену доньку

"Я зрозуміла, що справляюся, і я щаслива. Чоловік теж приділяє багато уваги малятку. Більше навіть, ніж мені. І я вважаю, правильно, зараз головна людина для нас - ось ця маленька істота. Для мене немає такого: Аріанна окремо, Артур окремо. Вони - моя сім'я ", - наголосила Ганна.

Первісток Анни та її чоловіка Артура з'явився на світ 14 грудня о одній з московських клінік: Хилькевич народила дочку вагою 2700 грамів і зростом 50 сантиметрів. Актрисі так сподобався процес, що під час виписки з пологового будинку вона заявила, що готова робити це "ще і ще".

Подружжя назвали дівчинку незвичайним ім'ям. Маленьку звуть Аріана. "Уже пізніше ми зрозуміли, що ім'я дочки включає в себе імена батьків: Артур і Анна", - розповідала раніше Хількевич.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...