Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Брат КімКардашьян екстрено госпіталізований

Брат КімКардашьян екстрено госпіталізований

 30-12-2015, 15:00       Marianna_777       708     
У родичів популярної моделі і телезірки Кім Кардашьян часто трапляються проблеми зі здоров'ям. На цей раз напередодні Нового року до лікарні потрапив 28-річний брат діви Роб Кардашьян. У молодої людини різко погіршилося самопочуття і він був терміново доставлений в одну з лікарень Лос-Анджелеса.

Брат КімКардашьян екстрено госпіталізований

У клініці Роб пройшов обстеження і лікарі повідомили йому діагноз. Виявилося, що молодший брат Кім Кардашьян страждає цукровим діабетом, повідомляє видання TMZ.com. Ця новина стала для популярної моделі і всієї її сім'ї повною несподіванкою.

Брат КімКардашьян екстрено госпіталізований

На даний момент Роб Кардашьян все ще перебуває в клініці. Молодий чоловік обіцяє, що як тільки його випишуть з лікарні він постарається змінити своє життя. Зокрема, тепер Робу завжди доведеться контролювати рівень цукру в крові, оскільки цукровий діабет може стати серйозною загрозою для його життя. Також молодий чоловік обіцяє зайнятися спортом, щоб позбавиться від зайвих кілограмів.

Відзначимо, що проблема зайвої ваги завжди була болючою для Роба. Через це у нього навіть зіпсувалися відносини з сім'єю. Його мати - Кріс Дженнер - намагалася змусити сина схуднути. Справа дійшла до жорсткого ультиматуму - або Роб скидає 30 зайвих кілограмів до весілля Кім Кардашьян та Каньє Уеста, або вона його більше не спонсорує. У підсумку, на весіллі сестри Роб так і не з'явився, але через деякий час все ж відновив спілкування з членами сім'ї.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...